• Обновено
Чевли Жена 2018 Стадото Кожа Жените Станови се Лизга На Жените Мокасини Удобно Мека Бремени Чевли Квалитет Рамни Чевли Moccasins

Чевли Жена 2018 Стадото Кожа Жените Станови се Лизга На Жените Мокасини Удобно Мека Бремени Чевли Квалитет Рамни

Buyers rating:
-20 % DEN 815.00
DEN 1019.04

Залиха

Тоа е надвор од нашата контрола, ние не можеме да guarrante дека нема данок за плаќање. Ако сакате побрзо превозот начин, изразат испорака како што курирската служба DHL и ЕМС се достапни, но тоа не е слободен.
Answer : ___________________________ Note :
Ако одберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени на вашата домашна само еден пат или тоа ќе се испрати во вашата локална скопска тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети. Подготовка на Време : ние треба 3-7 работни дена да се подготви вашата нарачка поради нашите бројни наредби секој ден. Покрај тоа, Tide Source поседува некои фиксна добавувачи за да бидете сигурни дека типот разновидност на облека. Повеќето од нашите вработени се млади луѓе, па ние секогаш ќе полн со енергија за работа.Ние ќе ве информира веднаш откако вашиот парцела биле испратени надвор. Повеќето фотографии за модел само за реклама. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет. Tide Source има своја фабрика за производство на облека, па таа може да бидете сигурни дека подобар квалитет со релативно ниска цена. Забелешка : Ако вашата нарачка тежина над 2 KG, тогаш ние ќе брод вашата нарачка од со одделни парцели. Ако не сте задоволни со нашата porducts, pls контактирајте со нас пред да остават негативен фидбек.
Капка шпедиција, трговија на големо и прилагодени сите се прифатливи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за да се зборува за соработка детали!. За повеќето ставки, ние нудиме бесплатен Превозот (Кина пост воздухопловната или e Pack) За целиот свет. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да оставите позитивен фидбек 5 ѕвезди, а потоа да ни кажете во врска со тоа, конечно, можете да уживате во $1 ПОПУСТ за вашата следна цел.

Основни карактеристики

Чевли Големина:
4, 4.5, 5, 6, 6.5, 7
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Станови Тип:
Марија Janes
Insole Материјал:
pigskin
Повод:
Повик
Бренд Име:
ХАН ДИВИ
Горниот Материјал:
Стадото
Затворање Тип:
Лизга-На
Сезоната:
Пролет/Есен
Пети Форма:
Круг Пети
Обвивка Материјал:
Синтетички
Моден Елемент:
Плитки
Број На Модел На:
0780
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума

Најдобри понуди