• Обновено
30Pcs Тибетската/Антички Сребрен Тон Цвет Бар Прстен за да се Префрлате Цинк Легура Jewellry Одлуки Наоди се Вклопуваат Хривнија Ѓердан TS0166

30Pcs Тибетската/Антички Сребрен Тон Цвет Бар Прстен за да се Префрлате Цинк Легура Jewellry Одлуки Наоди се

Buyers rating:
-28 % DEN 121.00
DEN 168.00

Залиха


*Детали За Производот
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Количина : 30pcs
Материјал : Цинк Легура
Облик : Цвет
Големина : 30x6x5mm,28x18.5x1.5 mm
Дупка Големина : 1.5 мм,1mm
Функција : Бар & Прстен За Да Се Префрлате
Боја : Антички Сребрен
*Пакет Содржина
1x пакет
*Известување
Поради осветлување ефект, се следи светлината, итн., може да има и некои мали разлики во боја помеѓу фото и вистинскиот објект, ние не сме одговорни за овие прашања.

Основни карактеристики

Бренд Име:
Zagos
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Ширина:
1.85cm
Производ Карактеристики:
Бар & Прстен За Да Се Префрлате
Објектот Дијаметар:
1.85cm
Објектот Висина:
1.85cm
Објектот Должина:
2.8cm
Објектот Тежина:
30g
Број На Модел На:
TS0166
Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Бар & Прстен За Да Се Префрлате

Најдобри понуди

Дијамант Мозаик Везови Петел семејството Модели на рачно изработени Занаетчиски Подарок Полн Круг Дијамант Сликарство
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Дијамант Мозаик Везови Петел семејството Модели на рачно изработени Занаетчиски Подарок Полн Круг Дијамант Сликарство

477 DMC светот стандардна боја Светли бои360 степени по паста е завршена30% поголема количина на дијамант1.1,1,�

DEN 172.00 337.44