• Обновено
2018 Најновите Француски Нигериската Laces Ткаенини Висок Квалитет Tulle Африкански Laces Ткаенина Свадба Африкански Француски Tulle Чипка M1932 Праска

2018 Најновите Француски Нигериската Laces Ткаенини Висок Квалитет Tulle Африкански Laces Ткаенина Свадба Африкански

Buyers rating:
-43 % DEN 1864.00
DEN 3269.76

Залиха

Тоа трае само момент, и тоа е одличен начин да им помогне на другите да купат како твое! Ако сте незадоволни со секој аспект на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас првиот, па ние може да се обидете да го решите вашиот проблем.g искуство повторно на Ali Express! со почит Купувачот Читање Спецификации; Оваа точка е на залиха и се подготвени да брод Состојба : Сосема нов и unworn Големина : 5 метри во должина Дизајн : Африкански дизајн Тежина : 1.Известување Почитувани Купувачи, ви Благодариме на сите за давање нашата продавница целосна поддршка во 2017. ние ќе ви даде одговор во рок од 24 часа . Ако сакате да ја уредите тековната Испорака Адреса, кликнете на 'Уредување на оваа адреса' . Нашата продавница да престанат со испраќање на стоката од 9 февруари до 24 февруари, за на Кинески Лунарната Нова Година празник и ние ќе продолжи со испорака на 25 февруари. Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Драг пријател,
Ви благодариме за шопинг на нашата продавница - се надеваме дека ќе се ужива купувањето! Ние ќе го организира пратка со 3 и 5 дена по испративме на вашата исплата и потоа да го информира
Ќе следење на број.7 килограм5yards Превозот време : DHL Express Превозот обично се потребни околу 3 to7 дена Ние НЕ може да го контролира можно застои предизвикани од вашиот поштенски обезбедувач или непредвидени временските услови.cilce P
КАКО ДА СЕ КУПАТ ID : 3084
Како Да се Купат за Купување на објект со "Купи Сега' 1. Материјал : швајцарска вода растворлив чипка ткаенина Тежина : околу 2kilogram/5yards Големина : 5 метри во должина, големина на Пакување : 5 дворови/polybag,15 метри/пакет Превозот време : Ние ќе организира пратка со 3 до 7 работни дена по испративме на вашата исплата. вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.

Основни карактеристики

Техника:
Извезена
Материјал:
100% Полиестер
Функција:
Еко-Пријателски,Растворлив Во Вода
Ткаенина Тип:
Mesh
Декорација:
Монистра
Ширина:
51inch
Број На Модел На:
VS-M19321
Тип На Производ:
Чипка
Употреба:
Модата Облека за Повод Свадба Партија итн
Пакување:
5 дворови/парче
Место на Потекло:
Гуангжу во Кина
Ширина:
120cm да 130cm
Тежина:
1.7 килограми
Ткаенина тип:
француски tulle чипка
Бесплатен Превозот:
Yes
Големина:
5 yards in length
MOQ:
5yards
боја:
црна/ кралска сина/Теал/Зелена/ црвена/ виолетова/бела

Најдобри понуди