• Обновено
Lotus го Нацртате на платно Дигитална Слика на Познатата слики Апстрактно сликарство Боја гитара

Lotus го Нацртате на платно Дигитална Слика на Познатата слики Апстрактно сликарство Боја гитара

Buyers rating:
-0 % DEN 475.00
DEN 475.20

Залиха

Големината и Бојата на кожата 1.Кога ќе завршите со вашата слика, можете да ни испратите некои фотографии, ние ќе ги споделите со други клиенти од целиот свет.Поради ограничување на мерење, вистинската големина сигурно ќе имате некои мали грешки (помалку од 2cm). На пакети кои се испраќаат со Ali Express Стандард Превозот се земе помеѓу 10 и 25 работни дена. За Превозот Ali Express Превозот достава на пакети од Кина со остатокот од светот, а ние го направите ова, во соработка со големи логистички услуги како што се Кина пост Сингапур Пост, OMNIVA-Естонија Пост, Correos, Posti Финска, SPSR, DHL и други. Ве молиме да оставите позитивен фидбек и 5 ЅВЕЗДИ, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви овозможи со најдобра услуга.Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1,2,3,или 4 ѕвезди, бидејќи сите тие значат негативни. Доколку имате посебни барања за декларираната цена, ве молиме контактирајте со нас или оставете порака кога нарачување.Нашите слики се полу-готови,ќе треба заврши со себе,вклучувајќи без рамки.Plesase им овозможи на некои мали разлики во бојата. Тоа може да биде предизвикана од страна на некои неизбежна причини, како што се бојата одраз во мониторот, светлина, позадина, итн.Нашата цена не може да биде најевтин, но ве молам, верувам дека нашиот квалитет е најдобар! 4. Ако имате прашања во врска со нашите предмети или услуга, ве молиме слободно контактирајте со нас пред сакате да остави негативни повратни информации. На линија на cavas се шарени ,а не само со црна линија .Сите големина во нашата продавница обично значи Големина на Слика.
Совети 1. За Повратни Информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации се многу важни за нас.

Основни карактеристики

Големина(cm):
40x40No рамка, рамка 50x50No
Комбинација:
едно парче
Стил:
Класични
Број На Модел На:
40*40cm
Боја Тип:
Пропилен
Материјал:
Памук
Предмети:
Цвет
Рамка:
No
боја:
Црвено, жолто и сино

Најдобри понуди