• Обновено
Смешни Прекрасна Божиќ Дедо Ѕид Налепница Отстранлив Wal Mural Дома Продавница Уметност Декорација Ѕид Налепница Божиќ Ѕид Налепница Д-144

Смешни Прекрасна Божиќ Дедо Ѕид Налепница Отстранлив Wal Mural Дома Продавница Уметност Декорација Ѕид Налепница

Buyers rating:
-23 % DEN 588.00
DEN 763.20

Залиха


34273839022 Производ Inforamtion : Број : Д-144 Големина : 56x75cm
Материјал : Не-токсични ,еколошки ПВЦ
Пакување : 1 парче decal+ 1pieces трансфер на хартија
Карактеристики :
1. Договор за декорација одговараат за било чиста мазна ѕидни плочки, windows, метал,плакар, пластични
2. Лесен за употреба и отстранување
3. Модерен дизајн и висок квалитет
4. Издржливи, перат и изрибан (мека четка).
Ве молиме изберете 1 бојата на вашиот decal од подолу
боја шема
~~~ Можете да го направите со испраќање на нас или порака
со оставање на Белешка со продавачот за време на работа

Основни карактеристики

боја:
622 црна, 607 црвена, друга боја избор
Стил:
Модерна
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Прозорец Налепници
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
Д-144
Материјал:
Пластични
Тема:
Шема
Сценарија:
Ѕид

Најдобри понуди