• Обновено
50Pcs Гроздобер Црна Цинк Легура Циганска Прилагодливи Прст Тетоважа Прстени Пети Прстен Многу За Жените, Мажите Накит Многу Микс Стил BK4010

50Pcs Гроздобер Црна Цинк Легура Циганска Прилагодливи Прст Тетоважа Прстени Пети Прстен Многу За Жените, Мажите

Buyers rating:
-24 % DEN 333.00
DEN 438.24

Залиха

ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. Ве молиме додадете за чување на листата.Нешто може да се реши преку комуникација,
· Вашиот коментар е многу важно во нашите успех во бизнисот,Ако сте задоволни со нашата вкупна услуга,ве молиме да ја искористам за момент да ни даде 5 ѕвезда позитивни повратни информации.
Види мојата продавница страница, ќе има изненадувања.
· Ние секогаш спремни да ви ги понудиме најдобрите производи и услуги!Вашето задоволство е наша најдобра охрабрување!Ако имате било какви прашања или не добиете предмети. Ако нарачате повеќе од 120 ДОЛАРИ во исто време,ние ќе им понуди на DHL/EMS/ТНТ експрес сервис сосема бесплатно за вас и можете да добиете на вашите предмети повеќе брза од нормалниот пратката. Ако нарачате повеќе од 150 во исто време,ние ќе им понуди на DHL/EMS/ТНТ експрес сервис сосема бесплатно за вас и имавме подготвени некои прилично подароци за вас, која вреди повеќе од 20 USD!!!
Ние прифаќаме да се вратат. Ви благодариме~ http : //www.Благодарам и почит.Купувачи се плати за враќање поштарина. Ако сте незадоволни со предметот или објектот пристигна во скршен,pls контактирајте не веднаш за делумна реконструкција или повторно да ја прати на условите подолу : 1. Ви благодариме~
· Ние и ветуваме дека ќе се испраќање на вашите објекти под примерок нарачки на aliexpress со 24-48 часа (со исклучок на празници ) по confir mation на купувачот за плаќање на налози (aliexpress често треба да се прибл.
Можете да одат на мојата продавница, постојат повеќе убави накит. Ние ќе одговор за вас во рок од 24 часа работни дена. Ист Стил
Благодарение на нашата убава клиент лево една убава слика . Верувај ми
Состојба : Сосема Нов Тип : Легури Прстени
Големина : Прилагодлива Големина Количина : 50pcs многу Материјал : Високо квалитетен Алуминиумски прстени Мазна, сјајна Забелешка : Ѕвони само, на екранот подлога и кутијата се исклучени Овој Прстен Имаат Златна и Сребрена Боја.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
2mm,3мм,4.5 мм,5mm,2,5 mm,3.5 мм,4mm
Пол:
Жените
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Број На Модел На:
BK4010
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Повод:
Годишнина
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Животните
Бренд Име:
EcooLin
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
anillos ал por градоначалник:
Anillo ajustable
микс стил:
Цинк Легура
жените мода:
мажите мода
Трговија На Големо Прстен:
Ѕвони Многу
dames прстен многу:
lotes ал por градоначалник
Материјал:
тетоважа прстен

Најдобри понуди