• Обновено
Кинески Класичната Паун Декоративни Перница Покрива Лен Шарени Паун Фрли Перница Случај на Троседот столче Текстилни Производи

Кинески Класичната Паун Декоративни Перница Покрива Лен Шарени Паун Фрли Перница Случај на Троседот столче Текстилни

Buyers rating:
-32 % DEN 163.00
DEN 239.52

Залиха


Ние сме една фабрика.
Ако треба да ги Проверите превозот порака во вашата земја,ве молиме да го Избра брод од страна на "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или други . Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и ве молиме да ни веруваат!
. Ние секогаш се придржуваат до најдобрите производи и услуги за вас и вашите пријатели.
Почитувани Пријатели,ве Молиме љубезно ве молиме Имајте на ум Пред да редослед :
За да го зачувате вашиот превозот надомест (ако Изберете брод од страна на "Продавачот за Испорака Метод "),
Ние ќе брод од вашата стока За Слободни страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.
Пегла на обратна, средна температура. Ве молиме проверете ги реден број внимателно пред цел.Опис :
Состојба : 100% Сосема Нов
Материјал : Памук, Лен
Големина : прибл. за било какви прашања,може да се задржи контактирајте со нас. Проверете пакетот и објектот внимателно.
ЗАБЕЛЕШКА : Добредојдовте На Големо И Прилагодување 3 D Печатење Перница Капак. Позитивни Повратни информации (5 ѕвезди ) е многу важен за нас, ве молиме размислете два пати пред да замине повратни информации. Каде што ќе купат производите на компанијата имаат проблеми со квалитетот, ве молиме да се земе слики на нас по приемот во рок од седум дена, ќе се ре-испратете бесплатен вашиот омилен производ, кој е нашата заложба.5 (45x45 CM) (ве молиме овозможи 1-2cm отстапување)
Затворање : Скриен Патент
Пакет содржи : 1 парче на перница капак (перница внатрешна не е вклучена)
Напомена :
1. Тоа е само една страна се печатат, боја на задната страна е беж, не чиста бела.
Се грижи инструкциите :
Машина за миење, топло 40°C. Ве молиме проверете ги следење на информации за следење на веб-сајтот.

Основни карактеристики

Бренд Име:
KYYZROZZZ
Обликот:
Плоштад
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Стил:
Обична
Материјал:
Лен / Памук
Број На Модел На:
QQ127
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Техника:
Рачно изработени
Шаблон Тип:
Животните
Тип:
Перница Покрие/Перница Покрие/Седиште Перница Маска
Unpick и Измијте:
Пренослив и Перат
Пакет вклучувајќи:
1 компјутер Перница капак (перница внатрешна не е вклучена)
Стилови:
декоративни гроздобер перница покрива
стилот на:
канцеларија перница маска
Употреба:
Седиштето На Столот,Подот,Јога,Нога,Отворено,Постелнина,Седиште,Пет Ледените Подлога Божиќ

Најдобри понуди