• Обновено
Litchi lychee кожа како силикони случај за meizu m6s funda транспарентен јасно мека tpu покрие meizu-m6s coque etui kryt tok

Litchi lychee кожа како силикони случај за meizu m6s funda транспарентен јасно мека tpu покрие meizu-m6s coque

Buyers rating:
-7 % DEN 91.00
DEN 97.92

Залиха

Купувачот е одговорен
за било важечките увозни давачки и локалните даноци. Кина пост регистрирани воздух mail,Aliexpress стандард и Epacket има следење на кодот и целосно следење на информации во Кина и повеќето вашиот counntry. Објектот ќе биде надвор од гаранцијата
ако погрешен операција или физички оштетени од страна на купувачот. Ве молиме не плаќаат ако вие не може да го прифати ова време на испорака
3. Тие се скапи, но не е лесно да се изгуби парцели и многу побезбедно/побрзо од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус која е поевтино, но побавно,исто така, нема следење на информации целосно во вашата земја.
Ви благодариме за шопинг во нашата продавница. Било какви прашања или коментари во врска со производите или политики, ве молиме контактирајте со нас. 1 -месец на поправка или замена услуга за повеќето предмети се продаваат во нашата продавница. Моден Litchi шема кортекс Случај 2. За секој дефект, штета предизвикана под нормална, може да се добијат поправка слободно, враќање или размена итн. Ве молиме не го отвори спорот, без да ни се јавите,Комуникацијата помеѓу нас е најдобар начин и ние би можеле да дознаете решенија. Негативни повратни информации не
не реши ништо.
Повратните информации
1. Ние не одговорен за предмети изгубени или оштетени или одземање на транспорт на патот. Pleasae ако заштитата време на нарачката ќе биде крајот, ве молиме распрашајте се за да се прошири на транспорт дена. Времето за испорака обично трае 15-60 дена за повеќето парцели, некои земји, како што е Бразил, Русија, Перу, Чиле и Мексико итн може да биде повеќе од 60 дена, кои се протегаат до 90 дена. Меки силиконски случај со Мат работ 3. Ве молиме, напишете ни 5 ѕвезди стапки и позитивни повратни информации, вашето задоволство е целта ние да се постигне.

Основни карактеристики

Бренд Име:
KARRIBECA
Карактеристики:
Litchi шема силикони случај
дизајн:
Обична,Гроздобер
Големина:
For Huawei
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Тип:
Монтиран Случај
Компатибилен Бренд:
Meizu
Пакет:
Нема мало пакет
Дизајни:
Мека анти-нула
Стил:
Моден кортекс допир случај
Функција:
Моден Стилски Елегантен телефон случаи опфаќа
Материјал:
Силиконски TPU
Производот:
Carcasas frontje hoesje kasus kilifi Pouzdra
посебни:
За девојка,дама
испорака:
од страна на регистрирани воздух mail

Најдобри понуди