• Обновено
2 парчиња 4cm * 3cm * 1.4 cm Природен Восок Дом Градина Домаќинство Чистење Алатки Додатоци Домаќинство Хемикалии Восок Полирање

2 парчиња 4cm * 3cm * 1.4 cm Природен Восок Дом Градина Домаќинство Чистење Алатки Додатоци Домаќинство Хемикалии

Buyers rating:
-24 % DEN 57.00
DEN 75.36

Залиха

3 : Сите плаќање се прифатени преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ. 2 : Вие не може да се плати со користење на Visa, Mastercard, Western Union, Qiwi и Банкарски Трансфер. Купи со доверба! Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. 4 : Враќање превозот на трошоците се платени од страна на Купувачот. Мора Да Се Совпаѓаат. 3 : Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.4 цм обем на Продажба : 2 buc Нето тежина : околу 15g / 1 buc
Превозот : 1 : Светот Превозот. 2 : Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или пари назад. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Замена на еу : 1 : 12 месеци Производителот. 4 : Услугата Транзит Време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. 2 : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! 3 : ве Молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по примање на тоа, Ние ќе ви ги даде задоволително решение пред да ја напушти Неутрален или Негативен Фидбек. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. 5 : Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. 3 : Ние само брод да се потврди цел адреса, вашата цел адресата Мора да Одговараат на вашите примачот адреса.(Освен некои земји и APO/FPO адреса) 2 : наредби обработени навремено плаќање по верификација. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.Име на производ : 15g природни жолт восок Восок Користи : полиран восок восок восок отсече линија Димензии : 4cm * 3cm * 1.

Основни карактеристики

Тип:
Восоци & Полирање
Производ PH Вредност:
PH = 7
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Одржување Тип:
Волна Мебел
Број На Модел На:
K029-2
Обликот:
Цврста
Спектар на Употреба:
Апарати за домаќинство
Примена Предмет (Кат):
Дрво Тротоарите
Функција:
Полиран
Чистење Арома:
Други
Име на производ:
15g природни жолт восок
Користи:
полиран восок восок восок отсече линија
Големина:
4cm * 3cm * 1.4cm
Обем на продажба:
2 компјутери

Најдобри понуди