• Обновено
6pcs Евтини 3cm Свила Вештачки Цутот на Црешни Цвеќиња За Свадба Декорација DIY Декоративни се Зголеми Scrapbooking Занает Флорес

6pcs Евтини 3cm Свила Вештачки Цутот на Црешни Цвеќиња За Свадба Декорација DIY Декоративни се Зголеми Scrapbooking

Buyers rating:
-17 % DEN 26.00
DEN 31.20

Залиха

Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Материјали : Свила и Железо Жица Боја : Како на сликата покажува. Големина : 3x 3 cm (1cm=0.4 инчи) Пакетот вклучува : 1 многу (12pcs ) за Употреба : роденден испрати цвеќе, прослава на испрати цвеќе, љубов и цвеќиња, симпатија цвеќиња, фестивал на цвеќињата, дома декорација! Забелешка : Поради различни следи и камера светла може да предизвика мала боја разлики, главно во вид на сите бои. Ние гарантираме дека изглед, целосно конзистентни со т тој слика.

Основни карактеристики

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
sss
Стил:
Цвет
Тип:
Цутот на црешни
Материјал :
Свила
Големина:
3cm
Употреба :
Роденден цвеќиња за да го прослават цвет дома декорација
Боја:
Бела, жолта, виолетова, зелена, вода зелена, црвена

Најдобри понуди