• Обновено
Фарго 45100 Боја Лента за работа на DTC4000 и DTC4250e картичка печатач

Фарго 45100 Боја Лента за работа на DTC4000 и DTC4250e картичка печатач

Buyers rating:
-5 % DEN 24624.00
DEN 25920.00

Залиха

Фарго 45100 Боја Лента за работа на DTC4000 и DTC4250e картичка печатач Фарго 45100 Боја Лента Спецификациите на Производителот и објектот# : Фарго 45100 YMCKO боја лента за Чистење ролери вклучени 250 полна боја на отпечатоци се тркалаат по Фарго 45100 лентата е за користење со следниве Фарго принтери : DTC4000 DTC4250e

Основни карактеристики

Тип:
печатач лента
Големина:
60*300
Број На Модел На:
45100
Тип:
Зајакната Смола
Бренд Име:
SIJUJI
Функција:
оригиналниот
боја:
боја
Применливи Опрема:
Фарго Печатач

Најдобри понуди

8 Ohm 2W 40 x 28mm Плоштадот Говорникот
  • Обновено
Оценка на клиентот:

8 Ohm 2W 40 x 28mm Плоштадот Говорникот

8 Ohm 2 W 40 x 28mm Плоштадот ГоворникотХармонично нарушување : 3 (ТДМ%); Бучава сооднос : + / 2 (d B); Directivity : Omnidirectional

DEN 86.40
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 50PCS/МНОГУ 2N6027 ДА-92
  • Обновено
Оценка на клиентот:

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 50PCS/МНОГУ 2N6027 ДА-92

Ние брод во светот. Мојот пакет се уште не пристигнале ?Бидете сигурни дека ќе го прочитате превозот дет�

DEN 408.00