• Обновено
Апстракт цвет,модерна уметност,украс,уметнички дела,handpainted маслото GP88

Апстракт цвет,модерна уметност,украс,уметнички дела,handpainted маслото GP88

Buyers rating:
DEN 4953.60

Залиха


Услови за продажба Плаќање 1.
Плаќање
Прилагодување & Репродукција
Повеќе за нас 1. Пониски вашите Акции : Нашите Слики се направени базираше на Најновите Повратни информации на Европскиот и на американскиот пазар ќе се препродава нив лесно во краток рок. Попуст и Комбинирање на Превозот
Ние не се Комбинираат Превозот. Текстура Густа текстура Пакет се Тркалаат во цевка ако платно или само во тетрапак, ако тоа е да се протегала Пратката од врата до Врата страна на курирската служба DHL, EMS, Fedex или. Ние може да ги прифати сите видови на голема кредитна картичка (Visa/Master) преку Зачувам, а вие се уште можете да платите со кредитна картичка, како гостин член на Зачувам кога ќе го заборавите вашето Зачувам лозинка или да не имаат Зачувам сметка постави.
Галерија продавница
. Ако објектот ќе пристигне оштетени или неисправни, или тоа не е како што е опишано во опис ,можете да се вратите до нас од воздухопловната во рок од 14 дена од денот на приемот за размена или целосна наплата, вклучувајќи го и превозот на трошоците, вие само треба да се плати се враќаат трошоците. Ако може да се купи на повеќе од 2 слики, Ние ќе ви нудиме 20% попуст за две слики, 30% dicount за 3 до 10 слики, 40% disount за 11 до 100 компјутери. Компанијата се фокусира на Современи(Модерна)Стил, вклучувајќи ги Апстрактот и ПОП Уметноста. Можете само да нарачате и да платат, не правиме сè друго до пратката пристигне вашиот морско пристаниште или воздух товар пристигне вашата врата. Ние претпочитаат Зачувам плаќање (брзо, лесно и безбедно). Најчесто времето за испорака е 7-12 дена и Пад Превозот на располагање.
Апстракт цвет,модерна уметност,украс,уметнички дела,handpainted маслени
Нашите слики се 100% Рака Уметнички дела Насликани Од Кинески Уметници и Не се Печати или Постер, ве молиме проверете опис подолу :
Опис Насликани Големина 50x30cmx+30x60cmx2 сетови.

Основни карактеристики

Бренд Име:
juwe
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Frameless Огледала
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Стил:
Impressionist
Тип:
Масла
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Материјал:
Лен
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
gp88
Предмети:
Апстракт
Calligraphy и сликарство тип:
рачно насликани маслени
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Тип:
Handpainted

Најдобри понуди