• Обновено
НОВИ 10мм Фабрика Католичката Света Икона Прстен Исус Прстени Дева Марија Прстен Multicolor Нерѓосувачки Челик Прстени Мода Верски Накит

НОВИ 10мм Фабрика Католичката Света Икона Прстен Исус Прстени Дева Марија Прстен Multicolor Нерѓосувачки Челик

Buyers rating:
DEN 1823.52

Залиха

ние сме толку сигурни дека ќе биде сосема задоволни со купувањето дека ние Гарантираме за квалитетот на сите наши објекти,
Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме.
Продажбата на моделот : микс цел.
Превозот :
1.
За да се намалат трошоците за нашите купувачи, сите објекти ќе бидат означени како подарок и ниска вредност за да биде квалификуван за слободни даноци и давачки.
Генерално,за 1-3 месеци во Јужна Америка,Средниот исток,Источна Евра.
но, ако за било која причина не сте задоволни со вашиот начин на купувачите,
Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив. Ние обично брод нарачки во рок од 24 часа по потврдување и проверка на податоците за плаќање.00, трае околу 3-12 работни дена да пристигнат. На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш.
Обезбедување на вредност за пари.
Answer : ___________________________ NOTE :
Сите фотографии, направени од мене. ( Освен оддалечените области )
можете да ги купите некои други производи од мојата продавница. ние не можеме да наплата на таксите за Странски Пратки.Можеби слика боја има малку поинаков од различни компјутерски Монитор, се надевам, ќе може да се разбере.Увозни давачки, даноци и давачки кои НЕ се ВКЛУЧЕНИ во точка цена или превозот цена.
Квалитет и прифатлива цена.
Се враќа :
1.
Овие трошоци се на купувачот одговорност. ве молиме да се врати во истата состојба како примена,Стока, која е оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.
Плаќање :
За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress,
и не ќе биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.

Основни карактеристики

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Прстени
is_customized:
Yes
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Стил:
Класичен
Пол:
Унисекс
Поставување Тип:
Канал поставување
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Слика
Број На Модел На:
ИСУС
Продажбата на моделот:
микс цел

Најдобри понуди