• Обновено
Нови Пристигнување Жешка! За Blackberry DTEK50 Случај, 6 Бои висококвалитетна Кожа Ексклузивни Случај За Blackberry DTEK50 Покрие Следење

Нови Пристигнување Жешка! За Blackberry DTEK50 Случај, 6 Бои висококвалитетна Кожа Ексклузивни Случај За Blackberry

Buyers rating:
-27 % DEN 279.00
DEN 382.56

Залиха

Ако не можете да го најдете вашиот телефон случај на линија или сакам да Сопствен паметен Телефон случај,ве молиме да ни кажете
вашиот паметен телефон модел,може да се Прилагодите вашиот посветен телефон маска,100% Совршено Одговараат за
телефон на Камерата / МИКРОФОН / Јачина на звук / Копче Дупка
4. Според официјалниот сајт на телефонот големина на податоците доставени од
100% Совршено Одговараат за Камера / МИКРОФОН / Јачина на звук / Копче Дупка
2.Доколку купите повеќе од 10 компјутери,имаме големо врска со попуст, ве молиме посетете ја нашата продавница да се најде
2. Некои модели на телефони може да не најде внатрешна пластични носителот телефон во Кинески
на пазарот,
ние сме користење на еден посветен телефон налепници,Многу лесен за употреба,
нема да му наштети на вашиот мобилен телефон,ве молиме да се увери.Ако не е, ние ќе им даде целосна наплата за вас. Ви благодариме!!!
ние сме посветени на Обезбедување на Најдобри производи и Услуги,бренд водич , 100% Задоволство
Повеќе информации за Производот во нашата продавница,ве молиме одете :
.Можете да ги пратите
секој детали кога превозот,Aliexpress ќе се осигура Безбедноста на вашата стока.Ова е посветен телефон holster, следниве се некои модели на задните
видите, Сакаат да знаат повеќе за дупки
Ве молиме контактирајте со нас
Користат За
Blackberry DTEK50
Материјал
Висококвалитетна Кожа,Микрофибер
Натпревар
100% Совршено Одговараат за Камера / МИКРОФОН / Јачина на звук / Копче Дупка
Боја
Црвено Розова Боја Црна, Сина, Црвена Роза Браун
Допир
Тешко Средината Мека
Почитувани
топло информации :
1.Повеќе за телефонот
налепници,ве молиме
3.Ние сме бесплатен превозот со следење на број .

Основни карактеристики

Материјал:
pu
Тип:
Случај
Бренд Име:
ACROLRS
Функција:
Анти-удар
Мало Пакет:
Yes
Компатибилен Бренд:
Blackberry
боја:
црна, сина, кафена и црвена Роза розова боја црвена
фабрика:
Yes
во парк:
Yes
Трговија на големо:
Yes
Место на Потекло:
Guangdong,Кина
is_customized:
Yes
Функција:
100% Совршено Одговараат за Камера/МИКРОФОН/Јачина на звук/Копче Дупка
Број На Модел На:
Случај За Blackberry DTEK50

Најдобри понуди