• Обновено
За HTC 10 ево /HTC Желба 10 начин на живот / Желба 10 про Случај Универзална Holster Покрие Преносни Половината Појас Кука Јамка Телефон Случај

За HTC 10 ево /HTC Желба 10 начин на живот / Желба 10 про Случај Универзална Holster Покрие Преносни Половината

Buyers rating:
-30 % DEN 369.00
DEN 527.52

Залиха

Три бои црна, темно кафеава боја. Светло Кафеава. Вкупната големина на 10 * 18cm тежина 108g пред и по двојно-grid големина погодни 5.1-инчен за S6 / S5 за 5.5-инчен на i Phone Плус / NOTO5 / NOTO4

Основни карактеристики

Материјал:
PU
Мало Пакет:
Yes
Компатибилен Бренд:
HTC
Бренд Име:
SZLHRSD
Тип:
Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Големина:
Overall size 10 * 18cm
Општи виси џебови:
пред и по двојно-grid големина погодни 5.1-5.5 инчен-инчен

Најдобри понуди

MF38PG4A1 нови
  • Обновено
Оценка на клиентот:

MF38PG4A1 нови

Ние прифаќаме Alipay тука и толку .Други држави или оддалечените области може да потрае подолго.Вашиот satisfa

DEN 5280.00
Пејачот Везови & Darning Нога 006016008-P
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Пејачот Везови & Darning Нога 006016008-P

Се вклопува Пејач модели 1100, 1105, 1107, 1116, 1120, 1130, 1732, 2302, 2303, 2304, 2315, 2330, 2440, 2502, 2503, 2504, 2515, 2517, 2530, 2623, 2638, 2662, 3116, 3709,

DEN 528.00