• Обновено
4400mah 14.4 v 8 клетки Лаптоп со Батерија За HP Compaq nc8430 nw8200 nw8240 nw8440 nw9440 nx7300 nx7400 nx8200 nx8220 nx8420 nx9420

4400mah 14.4 v 8 клетки Лаптоп со Батерија За HP Compaq nc8430 nw8200 nw8240 nw8440 nw9440 nx7300 nx7400 nx8200

Buyers rating:
-0 % DEN 804.00
DEN 804.48

Залиха


• За батеријата пакети или батеријата слични производи, гаранција станува неважечки ако батеријата пакет е неправилно обвинет, инсталираните или злоупотребена на било кој начин, или ако на етикетата и/или бар код етикета е отстранета.1%
Mideast и јужна Азија
Го оценувате (точка пристигна)
10.
Користете "ctrl + F" за да пребарувате за една страница може да се утврди дали батеријата е погодна за вашиот Лаптоп . Поради посебност на батеријата, некои земји' купувачи само може да изберете продавачот за испорака метод да се купи нашиот производ (можете да направите пребарување на информации за следење на 17track.
За долго растојание помеѓу магацин и NVOCC ние треба некое време за испорака.9%
Мексико И Јужна Америка
Го оценувате (точка пристигна)
3.
вашето задоволство е она што ние секогаш ги извршуваат, па немојте да се отвори спорот rashly.
ако не сте се пребаруваат информации на стоката, не грижете се, само контактирајте со нас веднаш,
ние ќе резервни нема ефект да помогне да се реши проблемот. Фотографиите се за referenceonly, и сите производи ќе се даде приоритет со физички. Товарни се платени од страна на купувачот.
Ако сте направиле нарачка за нашите производи, ќе треба да го прифати нашиот начин на логистика, ако ум,за да не купувам тоа, ве молиме.5%
Во близина на источна Азија
Го оценувате (точка пристигна)
0. и ние и ветуваме дека стоката ќе биде пристигна на време.>>Почитувани Купувачи Нашата продавница продава видови на батерии, се отвори oversea склад во Русија, сад, Велика Британија и Австралија, а може да превоз за повеќето земји во светот. Herebelow е проценет транспорт време за различни земји за вашиот референца. Ако сè уште не се сигурни, ве молиме испратете ни порака.

Основни карактеристики

Пакет:
Yes
Батеријата Напон:
14.8 V или 14.4 V
Компатибилен Бренд:
HP
Број На Модел На:
NX7400 8cell
Бренд Име:
ApexWay
Тип:
Li-Ion
означени капацитет:
5200MAH
реалниот Капацитет на:
4400mAh
Производи Статус:
Акции

Најдобри понуди