• Обновено
Argedo 10 x Карбид PCB CNC Гравирање Битови Крајот Мелење Машина - 1.5 мм Дијаметар #SM389 @СП

Argedo 10 x Карбид PCB CNC Гравирање Битови Крајот Мелење Машина - 1.5 мм Дијаметар SM389 @СП

Buyers rating:
DEN 1915.20

Залиха

или CPF БР.( Бразил и Русија ќе се 20-60 дена,бидејќи од локалните обичаи.5 мм Дијаметар
Ние прифаќаме QIWI, Кредитна Картичка,T/T,Western Union,Money Gfram и Чек .Сите се враќа мора да ги содржи сите оригинални предмети неоштетени, во ре-saleable состојба,сите пакување, вклучувајќи и прирачници, гаранција форми,итн.
Овие долготрајни делови се направени од високо квалитетни карбид за прецизни, брус-бесплатно сечење искуство.394" (10мм) Вкупна должина : 1. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена.
Карактеристики : Материјал : карбид месо тело со дијаметар : 0. Нарачки ќе бидат откажани ако плаќањето не се примени во рок од 10 дена од купувањето
Сите предмети се продаваат се сосема нови.
Ако ви се работат или одржување на CNC или PCB машини, бидете сигурни дека ќе не снема на гравирање битови со оваа кутија на 10pcs карбид замени.5" (38mm)
Engrave Широк Спектар на Материјали, Вклучувајќи : Печатени кола Метал поголемиот дел од пластика Дрво Влакна стакло Јаглерод
Големината на пакувањето :
10 PCS Карбид PCB CNC Гравирање Битови КРАЈОТ МЕЛНИЦА - 1.Превозот и ракувањето не се враќа. Подоцна од 7 дена објектот не може да се прифати за returnning. Купувачот е responsilble за враќање превозот бесплатно
Ве молиме бидете сигурни дека на адресата која ја давате да се поправи. Ако цел е неисправен,ќе испрати замена на делови за вас по добивањето на доказ на неисправни фотографии на објекти кои сте ги добиле, и без дополнителни трошоци. Ако примите погрешно или неисправни објектот, ве молиме ни e-mail во рок од 7 дена од денот ќе го добиете производот. Внимание : купувачот од Бразил треба да се обезбеди CNPJ БР.5 мм) Сечење на работ должина : 0.Ние ја испорача стоката во рок од 1-5 дена по приемот на плаќање.

Основни карактеристики

Дијаметар:
1.5 mm/3.175 mm
Тип:
Крајот Мелница
Материјал:
Волфрам Кобалт Легиран
Вкупна Должина:
38mm
Бренд Име:
Argedo
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Најдобри понуди