• Обновено
DC-DC 5V-40V За 1.2-36V Buck Конвертор 8A 200W Прилагодливи Чекор Надолу Моќ Модул G08 Капка брод

DC-DC 5V-40V За 1.2-36V Buck Конвертор 8A 200W Прилагодливи Чекор Надолу Моќ Модул G08 Капка брод

Buyers rating:
DEN 194.40

Залиха

Материјал : Електрични компоненти Боја : Видете слики Size : Види на сликата Бр мало пакет Количина : 1 Pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!!
Пакетот вклучува :
1 Pc x S120 USB Комарец Душеци Електронски Инсекти Отвратителен Убиец Нови Преносни

Основни карактеристики

Големина:
4CM*6CM
Фрекфенција:
како детали
Тежина:
56g
Излезна Струја:
како детали
Тип:
DC/DC Конвертори
Бренд Име:
SuperVolt
Излез Тип На:
како детали
Излезна Моќност:
како детали

Најдобри понуди

Дијамант Мозаик Везови Петел семејството Модели на рачно изработени Занаетчиски Подарок Полн Круг Дијамант Сликарство
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Дијамант Мозаик Везови Петел семејството Модели на рачно изработени Занаетчиски Подарок Полн Круг Дијамант Сликарство

477 DMC светот стандардна боја Светли бои360 степени по паста е завршена30% поголема количина на дијамант1.1,1,�

DEN 172.00 337.44
Електрични Traches Интубација Модел
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Електрични Traches Интубација Модел

Покажува позицијата на intercriothyrotomyНапомена : ве Молиме наведете laryngoscope, заб за поддршка и resuscitator за себе, �

DEN 18960.00