• Обновено
100Pcs Керамички E27 да MR16 светилка база Адаптер конвертор E27 Машки Да MR16 G4 Женски светилка носителот конвертор

100Pcs Керамички E27 да MR16 светилка база Адаптер конвертор E27 Машки Да MR16 G4 Женски светилка носителот конвертор

Buyers rating:
DEN 5664.00

Залиха

7% Наплата Велика Британија го Оценувате (точка пристигна) 9. П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Купи со доверба!
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад.
Гаранција и Гаранција :
12 месеци Гаранција.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена.
Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас.
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.9%
Наплата Шпанија
Плаќање :
Ние прифаќаме alipay тука .4% Наплата Австралија го Оценувате (точка пристигна) 21.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.0% Наплата Германија го Оценувате (точка пристигна) 11.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Светилка Основи
сертификација:
УЛ,CE,PSE,CCC,RoHS
Гаранција:
една година
База Материјал:
Месинг,Пластични
Бренд Име:
milliongreat
Број На Модел На:
IL-АД-E27 да MR16
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Најдобри понуди