• Обновено
МОРЕ MEW 15mm*10мм*9mm Гроздобер Суровини Месинг Барел Монистра Spacer Монистра Врежан Дупка Монистра За Накит Одлуки 10 КОМПЈУТЕРИ

МОРЕ MEW 15mm*10мм*9mm Гроздобер Суровини Месинг Барел Монистра Spacer Монистра Врежан Дупка Монистра За Накит

Buyers rating:
-10 % DEN 384.00
DEN 427.20

Залиха

Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки
Ние ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата,да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние, исто така, се користи воздух балон завиткани во внатрешноста за да се обезбеди цел нема да бидат оштетени
~~Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок", или "примерок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Се надеваме дека ќе разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.
Забелешка
Ние продаваме оваа точка како на слика шоу.
Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.
Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение
Ако било прашање или да им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа : )
Ви благодариме за вашата поддршка!
.Пред да се врати назад на објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ве молиме да знаат ова.
Банкарски Трансфер( Само amout на ред помеѓу -5000 можат да го користат овој начин )
Чекор 1 Изберете Банкарски Трансфер, печатење на информациите во врска со
Чекор 2, го Користите online банка или на контра да надлежност пари за да се споменува директно сметка
Чекор 3, Генерално 3 до 7 дена, што ја прима банката на aliexpress ќе добијат remittance, и системот автоматски ќе покаже дека сте платиле цел успешно
Други манири Обично е лоцирана кредитни и дебитни КАРТИЧКИ на вашата земја.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
/
Бренд Име:
МОРЕ MEW
Надворешниот Дијаметар:
15mm
Број На Модел На:
658bz
Материјал:
Дувачкиот
Објектот Форма:
барел монистра
Надворешниот Дијаметар:
15mm*10mm*9mm

Најдобри понуди