• Обновено
91-15-7159 91-23-6534 91-23-6534N Нови Стартер ЗА John Deere DEUTZ МОТОРИ KHD БОШ

91-15-7159 91-23-6534 91-23-6534N Нови Стартер ЗА John Deere DEUTZ МОТОРИ KHD БОШ

Buyers rating:
DEN 6095.04

Залиха

Опис 91-15-7159 91-23-6534 91-23-6534 N Нови Стартер ЗА John Deere DEUTZ МОТОРИ KHD БОШ 1.Спецификација Тип Стартер Параметар 12 V 2.3 KW 9 T Состојба
100% Нов Бренд INPOST Апликација
BOMAG Ролери BW124 DH-3 F3 L1011 Deutz Дизел 1997-2006
BOMAG Ролери BW124 PDH-3 F3 L1011 Deutz Дизел 1997-2006
HAMM Ролери 3307 BF4 M1011 F Deutz Дизел 2001-2006
HAMM Ролери 3307 P BF4 M1011 F Deutz Дизел 2001-2006
КАМЕН Ролери WP6400 F2 L1011 Deutz Дизел 1999-2006
КАМЕН Ролери WP6400 B F2 L1011 Deutz Дизел 1999-2006
2.Трансакција Рок на Плаќање T/T,Paypal,Western Union Сертификат ISO/TS16949 Гаранција 2 години MOQ 1 парче Време на Испорака Количина
10pcs
Количина >50pcs 25days
3.Дел Број(Сите овие ОЕМ името е само за референца) S/N ОЕМ патрик одл Број 1 БОШ 0001223016 2 БОШ 0001223021 3 DENSO 2280005911 4 J&N 410-24030 5 KHD 1181751 6 KHD 01181751 7 KHD 1182382 8 ЛЕСТЕР 18951 9 ВИЛСОН 91-15-7159 10 ВИЛСОН 91-23-6534 11 ВИЛСОН 91-23-6534 N
Производ слики
Компанија
Време На Испорака
Предаден во рок од 3 дена по плаќање
35day ако треба да се произведе
Нашите Услуги
1.Висок квалитет со конкурентна цена & акции.
2.производ гаранција : 24 месеци.
3.Примерок цел или Мали цел Прифати
4.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
Ако имате било какви прашања може да се консалтинг нас.
5.Може да се разгледа за да испратите неисправни објектот преку економичен начин,
и ние може да се испрати назад заедно со вашата следна цел.
6.Во текот на гарантниот период,ако производот имате било какви прашања,ние може да разменуваат.
Контактирајте со нас

Основни карактеристики

Осветленост Дел Број:
7020479, 1181751
Бренд Име:
INPOST
Објектот Висина:
22cm
Другиот Дел Број:
0001223021, 410-24030
Објектот Ширина:
26cm
Објектот Тежина:
7kg
Производителот Дел Број:
0001223016
За Возило Брендови/Модел:
Hyundai
Објектот Должина:
28cm
Земја/Регион на Производство:
Кина/копното
Поставување на Возило:
моторот
Материјал Тип:
Алуминиум+Челик+Бакар
Производство Дел Број:
0001223016
Осветленост Дел Број:
1182382, 01182384, 18951
Напон:
12v
Kilowatt:
2.3 kw
Заби:
9T
Ротација:
CW
Гаранција за квалитет:
24 месеци
Услуга:
OEM/Замена
Состојба:
Нови

Најдобри понуди

Дијамант Мозаик Везови Петел семејството Модели на рачно изработени Занаетчиски Подарок Полн Круг Дијамант Сликарство
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Дијамант Мозаик Везови Петел семејството Модели на рачно изработени Занаетчиски Подарок Полн Круг Дијамант Сликарство

477 DMC светот стандардна боја Светли бои360 степени по паста е завршена30% поголема количина на дијамант1.1,1,�

DEN 172.00 337.44