• Обновено
Додатоци ABS хром решетката покритие за toyota land cruiser Prado 150 автомобил-стил, декоративни Prado 150 2010-2013 делови

Додатоци ABS хром решетката покритие за toyota land cruiser Prado 150 автомобил-стил, декоративни Prado 150 2010-2013

Buyers rating:
-9 % DEN 1690.00
DEN 1856.64

Залиха


Објектот име : За toyota land cruiser prado fj150 хром пред скара покрие Автомобил модел : За toyota land cruiser prado fj150 2010-2013 (проверете внимателно со автомобил модел) Состојба : 100% сите нови Квалитет : 6 компјутери/set Посебни карактеристики : Decaration & заштита
Испративме на стоки, како подарок, но ако било увозни давачки се применуваат се купувачот одговорен.
Пред ставање на нарачки, ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт купувачот. Ви благодариме.
Сите продажни се конечни. Ве молиме бидете сигурни дека можете да ги купите на правото точка за вашиот автомобил и да ги прифатите нашите транзит време. Некои модел година во некои земји не може да биде иста како што е опишано. Ве молиме внимателно да ги ре-проверува со слики за да се обезбеди или да се чувствуваат слободни да не контактирате за било детали.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
LB
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал:
ABS
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Автомобил модел:
за toyota land cruiser 150 prado
Модел Година :
за toyota land cruiser prado 150 2010-2013
Специјални Функции :
Декорација & Заштита

Најдобри понуди