• Обновено
Фабриката за продажба на боја CCD Автомобил Обратна Задните Видите копија Камера паркинг rearview За ХОНДА ГРАЃАНСКИ 2008 2009

Фабриката за продажба на боја CCD Автомобил Обратна Задните Видите копија Камера паркинг rearview За ХОНДА ГРАЃАНСКИ

Buyers rating:
DEN 546.24

Залиха


За ТВ системи на автомобилот rear view camera.
За повеќе детали ,ве молиме контактирајте со нас. ние ќе го испратите производот што цел од нашата фабрика во 1~3 работни дена .
3) Ако на тежината на вашата парцела е во 2kgs , обично ќе испрати со авион Mail, или Express Mail Услугата .
Фабриката за продажба на боја CCD Автомобил Обратна Задните Видите копија Камера паркинг rearview За ХОНДА ГРАЃАНСКИ 2008 2009
Техника Параметар :
Слика сензори : 1/4" боја CCD
ТВ Систем : NTSC Или PAL
Минимална осветлување.
1) во Суштина ние ќе го избере најмногу економски начин за испраќање на стоки за вас.
Ние сме една фабрика.
2,170 степен поглед агол, многу мали, и лесен за инсталирање
3,Ниско осветлување и пополнете светлината автоматски, водоотпорен
4,Дизајнирани според лиценцата светлина дупка инсталирате.И тест 100% пред да го испратите производот до вас .Ве молиме проверете дека ако вашите монитори може да поддржува NTSC или PAL .Ве молиме контактирајте со нас пред цел .Па ние не се прифати не-причина тато повратни информации .Но тоа е надвор од нашата контрола . Поврзете продолжување кабелот со вашиот автомобил монитор.Ние не го прифати овој вид на тато feedback резултат премногу.
Превозот Политика :
Ние брод на Ali Express регистрирана адреса.Па таму не е importand автомобил камери имаат NTSC или PAL .Се надеваме дека нашите купувачи ќе можат да ги разберат . Ве молиме, напишете ја вашата правилна детални полно име и адреса на вашиот телефон за контакт број на Ali Express.Исто така, пакување многу добро пред да го испратите до вас .
3) Плаќањето треба да бидат средени во рок од 5 работни дена откако ќе го купите стоки.Ние ќе одбие да го продаде производот со вас повторно . Поврзување вградениот табличка светло на камерата за тоа каде акции табличка светлина е поврзан за да се добие моќта Поврзете моќта на камерата на вашиот автомобил обратна lights (светла) - црвена жица да се позитивни и црна жица до негативни.

Основни карактеристики

Жица или Безжично:
Жица
Школка Материјал:
Пластични
Бренд Име:
WINNIDA
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Леќа Материјал:
Стакло
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Автомобил Производител:
Хонда

Најдобри понуди