• Обновено
На Плажа уметност од страна на Едвард Хенри Potthast слики За продажба Дома Декор Страна се насликани со Висок квалитет

На Плажа уметност од страна на Едвард Хенри Potthast слики За продажба Дома Декор Страна се насликани со Висок

Buyers rating:
-14 % DEN 4417.00
DEN 5136.00

Залиха


Масла Descripitions : 100% handpainted на платно, не се печати, не постер. Сите waterprint или изведувач името на сликата нема да биде покажа на завршен сликарство. Ви посакувам среќен шопинг тука. Контактирајте со нас за дополнителни трошоци ако сакате да се монтира или се водат. Ние ќе ви испратиме цена вклучувајќи го и превозот на трошоците на врата. Брод Од пакетот, ве информираме следење бр.Ние сме специјализирани во creativing рака-насликани масла од 2008 година. Ве молиме обележете на вашата нарачка, ако сакате да се регистрирате уметникот име Меѓународни стандардни големини : 20 "x 24" ( 50x60 cm ), 24" x 36" ( 60x90 cm), 30" x 40" ( 75x100 cm ), 36" x 48 "(90x120 cm ) , 40" x 60" ( 100x150 cm ), 48 "x 72" ( 120 x 180 cm ) , Сите прилагоди на големината на располагање .На reprodution слики на Van Gogh,Моне,Салвадор dali,Renior Da Vinci,Пикасо се многу жешко овде.
Сопствени Слики ( Слика на Платно, Слика на Платно ) : 1. Трговија на големо цена, голема цел, голем попуст. Кога имаш на слика,ако има било каков проблем,ги споделите со нас слободно,ние ќе ви одговори во 12 часот. Ние сметаме дека сите проблеми може да бидат решени.Ние сме секогаш прави големи напори да ви дадат забава и неверојатна онлајн шопинг услуги.Оставете ни го вашето точно превозот адреса и контакт телефонски број.
Лесно Политика На Враќање :
Ако не сте задоволни со нашата квалитет во рок од 10 дена по примените, можеме да го прифатиме враќање на целосна наплата ќе биде испратена назад по добивме врати сликарство.Ние веруваме дека може да имаат огромен избор тука.
Обработка време на својата цел :
Затоа што сите репродукции се во рака-насликани, генерално тоа ќе потрае околу 10-15 дена за да се заврши по плаќање. Промените може да се направи ако не сте задоволни со некои дела од сликарството.

Основни карактеристики

Големина (Инчен):
24 X 20, 32 X 24, 40 Х 30, 48 X 36, 64 X 48
Бренд Име:
Zemalu
Тип:
Масла
Предмети:
Пејзаж
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Лен
Стил:
Impressionist
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
помош:
15
Iid:
16631
M:
M2

Најдобри понуди