• Обновено
Слој 10 Степен 3.175*0.3 mm Рамен дното нож CNC Машина за Мелење Машина Битови ПВЦ Акрил на дрво машина Гравирање Машина Алатка

Слој 10 Степен 3.175*0.3 mm Рамен дното нож CNC Машина за Мелење Машина Битови ПВЦ Акрил на дрво машина Гравирање

Buyers rating:
DEN 42.72

Залиха

Опис :
Тип : Обложување Рамен дното гравирање битови
Материјал : Волфрам челик
Примена : Дрво Густина одбор Акрилна Пластика и така натаму
Диплома : 10°
Месо тело со дијаметар : 3.175 mm
Сечење на работ дијаметар : 0.3 mm
Пакетот вклучува : 1 PCS Рамен дното нож

Основни карактеристики

Материјал:
стандардно
Тип:
стандардно

Најдобри понуди