• Обновено
метал Боливија крстот Шпанија знаме pin пеперутка спојки железо материјал месинг плоча насликани/епоксидна MOQ100pcs кориснички надоместок за превозот

метал Боливија крстот Шпанија знаме pin пеперутка спојки железо материјал месинг плоча насликани/епоксидна MOQ100pcs

Buyers rating:
DEN 5592.00

Залиха


Добредојдовте на Нашата Онлајн Продавница : Ние сме многу чест ако ви се допаѓа и да ги купуваат нашите постоечки производи, ние ќе се направи ПОБРЗО кога ги добивме цел и точната количина. Исто така, ние може да се прилагоди според клиентот, уметнички дела или конкретно барање, ние треба да се направи примерок првата ако обичај нов објект, а потоа заврши Масовно Производство по клиент потврди примерок, па времето за испорака се потребни околу 15 ~ 23 дена, искрено посакувам на сите корисници можат да го разберат нас, ви благодариме!
единствен pin /метал pin / пријателство pin / земја знаме pin
1. Основно Конкурентни Предности :
а. Висок квалитет со конкурентна цена
б. Мали наредби се прифатени,
в. Клиентот дизајн се добредојдени
г. Професионална & брза услуга
2. Спецификација :
Материјал : полски, месинг железо плоча, насликани и епоксидни површина
Поддршка : Пеперутка копчето
Големина : 25.4 mm
Пакет : 1 парчиња по пластична кеса
MOQ : 300pcs по ставка
3. Истрага било печ е многу лесно :
Само mail за било груба скица, уметнички дела или лого за нас,
Во меѓувреме дозволете ни да знам материјалот, количина, големина или посебни барања и др.

Основни карактеристики

Материјал:
Железо
Тип На Објект:
Безбедност Иглички
Бренд Име:
Jex
Материјал:
Железо
Големина:
25.4mm
Занает:
дувачкиот плоча,насликани и епоксидни
Мали наредби се прифатени:
Погоден за слава, промоција, брендови или сувенири и сл.
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Најдобри понуди