• Обновено
Компатибилен ласерски полни Тонер Кертриџ Ресетирање на резервни делови за Xerox Phaser 6500 wc 6505 тонер чип

Компатибилен ласерски полни Тонер Кертриџ Ресетирање на резервни делови за Xerox Phaser 6500 wc 6505 тонер чип

Buyers rating:
DEN 2688.00

Залиха

Нашиот квалитет garanteed е 100% се врати, секогаш кога постои дефект на еден. Висок капацитет,повеќе економичен. Целосната на по-продажба на услуги .
инаку, во ред кертриџ чип нема да работат добро за manchine. Брза испорака.5 К
106 R01602
106 R01603
Забелешки :
Верзија : Глобална, врз Основа на вашиот catridge број на моделот. И нашите неисправни е помалку од 0,3%.
Ве молам дозволете ми да знам кој вид на кертриџ модел чип ќе ги задоволи вашите потреби, како можеме да ви испрати точниот стоки.
Acro Претпријатија Ограничени услови :
Ши pment термин :
1. Најдобра продажба на објектот.
Компатибилен ласерски полни Тонер Кертриџ Ресетирање на резервни делови за Xerox Phaser 6500 wc 6505 тонер чип
Производи спецификација :
Кертриџ модел ЧИП за печатач модел Принос
106 R01597 К Компатибилен Чип за XEROX Phaser 6500/6505 3 K 106 R01594 В 2. имаме одлична испорака агент. Неутрален pakcage.многу паметни кога печатење.by анти-статички кеси
3.
За било какви прашања, ве молиме контактирајте ме директно,јас ќе се обидам моето најдобро да ви помогне
Пакување Тонер Кертриџ Чипови
Имаме обезбедени нашите чипови за многу клиенти од целиот свет со многу добра репутација за речиси 10 години. Ние ќе извештајот вашата нарачка статусот во секое време. или sinlge пакување
2.5 К 106 R01595 M Y 106 R01596
или
106 R01604 Компатибилен Чип за XEROX Phaser 6500/6505 3 K
106 R01601 2. Ве молиме да оставите добар фидбек, ви благодариме.
Гаранција
1. Користете нагоре и препишување резултат & повторно да влезе
висока технологија потекло чип . Одличен печатење со резултат сите
време. Висок квалитет на контрола . Неисправни стапка е помалку од 0,3%. ROSH Сертификација . Или можете да следење на парцела со следење на број . Можеме да ја добиете вашата исплата кога ќе се потврди примени точното производи.

Основни карактеристики

боја:
C, Y, Б.К., М
Тип:
Кертриџ Чип
Применливи Опрема:
Ласерски Печатач
Структура:
Тонер Кертриџ
Број На Модел На:
чип Phaser 6500/6505
Компатибилен Бренд:
за Xerox
Чип за Печатач Модел:
За EROX Phaser 6500/6505
боја:
Б.К/C/M/Y
Принос:
3K за црна чип,2.5 К за боја чипови.
Превозот начин:
international express.
испорака:
1-3 дена по плаќање
Пакет:
Анти-статички торба, неутрални пакет.
Внатрешниот пакет:
4pcs за секоја боја, 20pcs во вкупно, или како што се бара
Гаранција:
100% наплата и да го замени за било неисправни чипови
Функција:
висок квалитет со гаранција
is_customized:
Yes

Најдобри понуди

ЗА xerox Phaser 3610/WorkCentre 3615 чип 106R02723
  • Обновено
Оценка на клиентот:

ЗА xerox Phaser 3610/WorkCentre 3615 чип 106R02723

ЗА xerox DOCUPRINT P350 D / P450 D / P450 PS ЈП ЗА xerox DOCPRINT P350 D / P450 D / P450 PS ЈП ЗА xerox DOCPRINT ЈП ЗА NEC ПРL5300 / PRL5500 / 5500 P ЈП ЗА NEC ПРL530

DEN 1968.00