• Обновено
Одговара За Toyota RAV4 RAV 4 2.4 Спорт 2008 2009 2010 2011 Кал Клапи Поздравниот Guard Mudguard Автомобил Fenders Splasher Mudflap Нечистотија Стражари

Одговара За Toyota RAV4 RAV 4 2.4 Спорт 2008 2009 2010 2011 Кал Клапи Поздравниот Guard Mudguard Автомобил Fenders

Buyers rating:
-17 % DEN 1730.00
DEN 2084.16

Залиха


За Toyota RAV4 RAV 4
Објектот Fitment : (Овој Производ Е Автомобил Додатоци)
Компатибилен Автомобили : f или Toyota RAV4 RAV 4 2.4 спорт 2008 2009 2010 2011 .
Опис : Состојба : 100% Сосема Нов. Материјал : Висок Квалитет На Пластика . Вклучува : 4pcs/set за 1 автомобил . Направен во една ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет. Лесно Инсталирање,

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Mudguards
Објектот Ширина:
15cm
Бренд Име:
Kadore
Објектот Должина:
30cm
Објектот Висина:
5cm
Специјални Функции:
Заштита
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Дијаметар:
1inch
Модел Година:
2008-2011
Име На Модел:
94401
Материјал Тип:
Високо Квалитетни пластични
Автомобил модел:
Одговара за Toyota RAV4 RAV 4
RAV4-Година:
2008, 2009, 2011, 2010

Најдобри понуди