• Обновено
3D Метал Авто Автомобил Nismo Значка Амблем Decal Налепница Решетката Амблеми Додатоци За Nissan Tiida Teana GTR GTR 350Z 370Z 240SX ЕКТ

3D Метал Авто Автомобил Nismo Значка Амблем Decal Налепница Решетката Амблеми Додатоци За Nissan Tiida Teana

Buyers rating:
-5 % DEN 424.00
DEN 445.92

Залиха

Објектот во cluded купување : 1 парче.
Повратни информации
1.Вратени предмети мора да биде во оригинална состојба, не се носат или да се измени.Ние во голема мера го цениме вашата 5-ЅВЕЗДА ПОЗИТИВНИ повратни резултати и ве молиме да НЕ остави негативни повратни информации, без да бара помош.Со добар квалитет и 100% Сосема Нов.Сите фотографии е вистински снимање,она што ќе го видите е дека ќе добиете.Мерења : 140 x 25мм.
Површината мора да биде исчистена пред апликација. Поради транзит време е многу зависеше и се обезбедени од страна на поштата.Ако не сте задоволни со некоја точка од која било причина, ве молиме вратете го во рок од 7 дена од денот на приемот, тој ќе биде заменет или враќање на средствата дадени.
Настава
Доаѓаат со силна селотејп на грбот, лесно да се држиме и кора од надвор, не треба да се вежба, да ги задржи на автомобилот е оригинален изглед.Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услугата на Купувачи, и нашата служба за корисници специјалисти
секогаш стои страна да го реши секој на вашиот проблем.
Превозот 1.Превозот обвиненија и осигурување трошоци не се враќа.Ние гарантираме сите тие објекти се во 100% добра состојба и висок квалитет. Телефонски број е важно кога ќе го напуштите вашиот адреса
3 . Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот Превозот адреса.Обично Објектот ќе биде предаден во рок од 1-3 работен ден.
Автомобил Nismo Значка Амблем Decal Налепница Решетката Амблеми Додатоци За Nissan Tiida Teana GTR GTR 350 Z 370 Z 240 SX ЕКТ
1. Она што можеме да направиме е да брод вашата објект брзо откако ќе се плати, ние навистина не може да се контролира по што се испраќаат
Гаранција
1.Ние само брод да се потврди цел адреси. Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било каква царинска задоцнување или данок.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
Пакување:
Не Се Пакувани
категорија:
3D
Објектот Висина:
0.2cm
Објектот Ширина:
2.5cm
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Име На Модел:
за nissan
Налепница Сместување:
Багажникот
Бренд Име:
Soarhorse
Објектот Дијаметар:
14cm
is_customized:
Yes
Модел:
Возилото Логото
Тип:
Други 3D Налепница
Објектот Должина:
14cm
Материјал Тип:
Метал

Најдобри понуди