• Обновено
15 Празнина Цвет Калап за DIY Чоколадо Желе Бонбони Пудинг Cookie Печење Алатки

15 Празнина Цвет Калап за DIY Чоколадо Желе Бонбони Пудинг Cookie Печење Алатки

Buyers rating:
-5 % DEN 91.00
DEN 95.52

Залиха

PLS потврди големина пред вашата цел.
Бесплатен Превозот cann не следење на превозот информации
ако cann не го прифати тоа, pls изберете и други shiping meth ods
Ви благодариме !
Мувла големина на : 20*11*1.7 cm
1 инч =2.54 см
Боја : Случајни
* Материјал : ФДУ Храна Одделение Силиконски
* 100% нови и во добра состојба
* Тоа ќе се одржи форма за години.Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож
* Лесен за употреба и чиста.
* Обновливи, не-стап
превозот

Основни карактеристики

Тип:
Торта Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
ФДУ,LFGB,CE / ЕУ
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
xj529
Бренд Име:
Longzang
Торта Алатки Тип:
Габи,
боја:
случаен

Најдобри понуди