• Обновено
една Нова 4/4 Електрична Виолина жолта 4 string гитара вратот 212# mp3 џек пикап

една Нова 4/4 Електрична Виолина жолта 4 string гитара вратот 212 mp3 џек пикап

Buyers rating:
DEN 10512.00

Залиха


Тука е конфигурирате : (Тоа е може да се користи за живот и да стане вашиот најдобар пријател. Рака Изберете Чист (100% ) Коњ Коса , Абонос Дрвна Жаба
Напојува со 9 V Алкална Батерија
1/4 инчи Џек кабел , Можете да се поврзете со најпопуларните ЗАСИЛУВАЧИ,
1/8 приклучок за Слушалки поврзете Жици.
2) се тестира многу електрична виолина ги собереш. Тоа се произведуваат Моќен звук
и Многу стабилна во повеќето ситуации.
Бразил Дрво Со Брза Акција И Добра Banlance .
Живот Време Бесплатна Поправка , Слободни Делови За Поправка.
Абонос Дрво Fingerboard, Брадата Одмор и Колче, Долго Време да се користи. Превозот (исклучи)
Ако ви е потребен , контактирајте ме. Може да се игра со приклучок за слушалки. Јас сум сигурен дека ќе ја плати најдобри пари за најдобар објект) :
Рака Врежан Солидна Јавор Изградба
Убави Метални Заврши
Висок Квалитет на Моќен Звук Електрични ги Собереш. И јас се ангажираат Професионалци за Да се подобри тоа секогаш.
Бесплатно Поставување Одговара За Сите Стилови . Јас го обезбеди мојот најдобар предмети и услуги за мојот клиент.
Имам многу боја,
Можете да го изберете ја вашата омилена боја
) Најважната на Мојот електрична виолина Е Моќна и Професионален звук.
3) Многу Клиентите да го користам мојот виолина да победи на Натпреварот ,Или да Преземе
лични или професионални музика снимање итн. Тоа е може да се спореди со Познатиот електрични ги собереш. Јас гарантирам дека ќе ви се допадне мојот објект. Најде најдобрите од нив.
Про-Делукс Трајни Кадифен Наредени Најлон Опфатени Тешко Школка Случај со Ранец Ремени & Патент Џеб
Абонос Frogged Лак Со Мајката на Бисер Пломба & Unbleached Вистински монголски коњски влакна
Квалитетот Колофон Торта Со Дрво Кутија.

Основни карактеристики

Бренд Име:
yinfente
Лак Материјал:
Бразил Дрво
Големина:
4/4
Fingerboard Материјал:
Абонос
Tailpiece Материјал:
Темно Дрво
Број На Модел На:
4/4
ГОРНИОТ МАТЕРИЈАЛ:
Јавор
Лицето Материјал:
Орев
Назад / Страна Материјал:
Орев
Големина:
3/4 4/4
Место на Потекло:
Hebei, Кина (Копно)

Најдобри понуди