• Обновено
За Hyundai Tucson 2017 Мат Хром 2 парчиња Внатрешни работи Вратата Страна Рефлектор светлина Светилка Покрие Лиење на Вратите Налепница

За Hyundai Tucson 2017 Мат Хром 2 парчиња Внатрешни работи Вратата Страна Рефлектор светлина Светилка Покрие

Buyers rating:
-10 % DEN 902.00
DEN 1002.72

Залиха


За Hyundai Tucson 2016 2017 Мат Хром 2 парчиња Внатрешни работи Вратата Страна Рефлектор светлина Светилка Покрие Лиење на Вратите Налепница Објект Спецификација Бренд : Не-Брендирани (По Пазарот) Fitment : За Hyundai Tucson 2016 2017 Состојба : 100% Сосема Нов Неискористени (Квалитет селектирани befor превозот надвор) Материјал : Висок Квалитет Тројно Хром Позлатен ABS Пластика Пакет : 2 парчиња/set Лесно инсталирање. Со 3 M двојно двострано автомобилската лента на задната страна на објектот. Водоотпорен , Никогаш нема да Избледи и ' Рѓа. Инструкции за инсталација Чекор 1 Исчистите површината која објектот е да се применат, го осигурале сува и слободен од сите масло, greasa и восок. Чекор 2 се Утврди точната локација на објектот. Чекор 3 Отстранете заштитен слој од лепило, усогласување внимателно и потоа притиснете цврсто за да се обезбеди соодветна лепливоста. Чекор 4 не се движат на објектот или перење на вашиот автомобил во рок од 24 часа по инсталацијата. Известување Клиенти на Русија ве молиме оставете ги вашите име и презиме со 3 англиски зборови. Ние само ќе брод да ја стандардната адреса во alipay. Ако не, да не информирате. Било прашање за производот ве молиме c ontact со нас . Имаат убав ден за сите корисници ! : )

Основни карактеристики

Бренд Име:
TOMEFON
Материјал:
ABS
Автомобил модел:
За Hyundai Tucson
Објектот Висина:
5cm
Специјални Функции:
Декорација
Објектот Тежина:
0.3kg
Модел Година:
2016 2017
Име На Модел:
804781
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
20cm
Објектот Ширина:
10cm
Тип На Објект:
Хром Стил

Најдобри понуди