• Обновено
Кожа Случај за полнење За Motorola Мото G4 Игра Случаи Луксузни Паричникот Стојат прекривачот за Мото G4 Игра 5 инчен Телефон Случај со Држачот

Кожа Случај за полнење За Motorola Мото G4 Игра Случаи Луксузни Паричникот Стојат прекривачот за Мото G4 Игра

Buyers rating:
-20 % DEN 191.00
DEN 239.04

Залиха


Заштита од гребење, прашина и влијанија. Преку Кина Пост Воздух Mail Време на испорака :
Гаранција и Политика на Враќање : Сите производи ќе се проверуваат и тестираат пред породувањето.
Топло Информации :
Додадете нашата продавница за вашата продавница листата и да стане нашите ВИП ,
да имаше специјален попуст за вашиот втор ред
Опис на производот : Product Description100% Сосема Нов & Висок Квалитет,Нови моден дизајн, Многу роман, симпатична,и популарни. Ако не добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно ве молиме да ја препратите на е-маил и ние ќе ви одговори што е можно поскоро .
Кожа Случај за полнење За Motorola Мото G4 Игра Случаи Луксузни Паричникот Стојат прекривачот за Мото G4 Игра 5 инчен Телефон Случај со Држачот
Совршено опремени за за полнење За Motorola Мото G4 Игра
Meterial Висок квалитет СТП Кожа, го направите вашиот случај изгледа Fashion & прекрасни. Заштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина , Отпечатоци од прсти. Квалитет на производи со најниската можна цена. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. (Освен некои земји и APO/FPO) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. Заштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина , Отпечатоци од прсти и Испакнатините.

Основни карактеристики

Материјал:
СТП Кожа
Бренд Име:
Mobecaser
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Motorola
Големина:
For Motorola Moto G4 Play
дизајн:
Бизнис,Обичен
Тип:
Паричникот Случај
Место на Потекло:
Шенжен, Кина (Копно)
агент:
Џеки Унија
Пад на превозот:
Поддршка
statu:
во парк
Одговара:
За Motorola Мото G4 Игра
Боја:
Црна, Бела, Црвена, Сина, Кафена, Роза,Зелен,Пинк
Материјал:
СТП Кожа+Силициум внатре Покрие Случај
Функција:
Картичка Паричникот & Стојат Функција & Фото Рамка
Функција:
Шок-ProoShock-Доказ + Отпорно На Гребење + Anti-Пропадна

Најдобри понуди

UDN2916EBT
  • Обновено
Оценка на клиентот:

UDN2916EBT

Купувачи информации : 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас Вие �

DEN 113.00 122.40