• Обновено
Куче Миленичиња Превозникот Кутре Мачка Прашка Торба Памук Мека Превозници Кутре Торбичка Пред Патување Милениче торба Превозникот

Куче Миленичиња Превозникот Кутре Мачка Прашка Торба Памук Мека Превозници Кутре Торбичка Пред Патување Милениче

Buyers rating:
DEN 671.52

Залиха


Карактеристики :
Оваа торба е дизајниран да се земе вашето домашно милениче куче што патуваат со вас.
Посебно дизајниран дека домашните миленици може да дишеме слободно и се чувствуваат удобно кога се во тоа.
Торба е дизајниран да се носи на вашата пред и можете да играте со вашето милениче на патот, и ќе може да се заштити тоа кога сте во преполната
Тоа е рамно кога не се користат, така што е погодно да се одржи и да го користите малку простор.
Можете да добиете повеќе информации од слики
Модерен стил и свеж изглед.
3 Боја : Розова, сина и Сива(види фото)
Главен материјал : Памук
Големина : прибл 18.5"×9"×8" (L x W x H)(L47×W23×H20cm)
Има домашни миленици до 6.6 lb
Пакет се вклучени :
1x Розова Куче Миленичиња Превозникот tote магија торба
Превозот :
Ние Брод на Светот, освен Хонг Конг, Италија, Нигерија, и ние не бродот да APO/FPO
Предмети ќе биде предаден во рок од 1 работен ден од денот на уплатата примена.
Предмети се испраќаат од Кина користење HK Рамен поштата услуга без следење Не , стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена.
Време На Испорака :
Да се САД, велика БРИТАНИЈА, Канада, нормално 12-20days(7-15 работни дена)
До друга земја, 20-35days.
Ако не сте добиле товар во текот на 45days, pls дозволете ми да знам и јас би можеле да наплата на пари за вас.

Основни карактеристики

Големина:
S
Тип:
Кучиња
Стил:
Моден
Материјал:
100% Памук
Функција:
Еко-Пријателски
Сезоната:
Сите Сезони
Тип На Објект:
Мека Еднострани Превозници
Применливи Раса Куче:
Мало Куче
Шема:
Цврста
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Употреба:
Превозници
Број На Модел На:
CWD-КД-11373

Најдобри понуди

Професионални Куче столче Покрие Мат Против пролизгување Автомобил Мат Миленичиња Патување Универзална Водоотпорен
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Професионални Куче столче Покрие Мат Против пролизгување Автомобил Мат Миленичиња Патување Универзална Водоотпорен

Професионални Куче столче Покрие Мат Против пролизгување Автомобил Мат Миленичиња Патување Универзал�

DEN 1179.00 1999.20