• Обновено
Висок Квалитет На Електрична Автоматско Милениче Мелница Алатка За Нега На Датотека Миленичиња Куче Куче Мачка Шепа Ноктот Пети Ноктите Мелница Чешлање Тример Clipp

Висок Квалитет На Електрична Автоматско Милениче Мелница Алатка За Нега На Датотека Миленичиња Куче Куче Мачка

Buyers rating:
-20 % DEN 264.00
DEN 330.24

Залиха


3366910762906866 Миленичиња Чешлање Производ US $ 5.14 /парче US $ 3 /парче US $ 4.33 /парче US $ 5.50 /парче US $ 7.64 /парче US $ 8.47 /парче US $ 6.72 /парче US $ 8.93 /парче US $ 5.94 /парче US $ 12.79 /парче modname=ckeditor
Оваа алатка е посебно дизајниран за вашето куче и мачка.
Тоа е најновиот и најбрз начин да се задржи вашето домашно милениче нокти трим заоблени и мазни без неред!
Овој производ е тивка, ниско ниво на бучава, тоа не те плашам домашни миленици.
Сега можете да безболно и лесно да го намали вашето домашно милениче нокти насекаде без болка предизвикана од традиционалните помине clippers.
Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет.
Материјал : ABS.
Боја : како на сликата.
Фаќа и Стапици Поднесоци.
Нема да Попуштат, Splinter или Пауза Ноктите.
Големина : 3.7*24.2 см-1.5*9.5 инч.(Дијаметар*Должина).
Ротирачки Поднесување Главата Нежно датотеки вашето домашно милениче ноктите.
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
Боите може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.
Батерии не се вклучени, 2 парчиња 2# батеријата(C) потреби.
Пакет Се Вклучени :
1pc X Миленичиња Нокти Тример
3pcs X Нокти Датотека .
НЕМА Мало Поле. Спакувани Безбедно во Меур Торба.

Основни карактеристики

Големина:
M
Бренд Име:
Bayppy
Материјал:
Пластични
Тип На Објект:
Ноктот Нега
Тип:
Мачки
боја:
Жолта
Тип:
миленичиња нокти мелница
пакување листа:
1 Компјутер Помине Ginder

Најдобри понуди