• Обновено
Бесплатен Превозот 150pcs Зелена Смола Зголеми Цвет Flatback Монистра Камео 16X8mm

Бесплатен Превозот 150pcs Зелена Смола Зголеми Цвет Flatback Монистра Камео 16X8mm

Buyers rating:
-12 % DEN 507.00
DEN 576.00

Залиха


Ве молиме Имајте предвид : ние нема да се врати превозот цена или не се превозот цена назад кон мене, освен ако тоа не е наша вина. Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Повратни информации & Контактирајте не Доколку сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. EMS 5-10 работни Дена Политика на Враќање
Ние гарантираме 100% задоволство . Доколку купите повеќе, ние ќе се обидеме потрудиме да ги покрие дел од вашиот превозот надомест. Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот.
R01286
Превозот и Предавање на Превозот Метод на Испорака Датум на Испорака Задолжен Кина Воздухопловната 8-20 Дена на Светот Слободен!! DHL 5-8 Дена ние задолжен поштенски базираше на вистинските превозот цена. Се надеваме дека може да се разбере ова.
******************** Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! ***********************
Производ функција
Материјал :
Смола
Големина на :
Прибл : 16mm х 8мм
Дебелина : 8mm
конверзија : 1 инч = 25. Јас ќе ви даде добро решение. целосна наплата, замена или замена е понуден.0393 инчен Состојба 100% Сосема Нов
Боја :
Зелена
Количина :
Ќе добиете 150pcs на овој објект најмалку цена
Дел Бр. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите.4 mm или 1mm = 0. Вашиот добар фидбек е многу ценет. Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни информации, ве молиме confortable да дозволете ми да знам прво. Ве молам дозволете ми да знам. Само ако има потреба, ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа.

Основни карактеристики

Тип На Производ:
Монистра
Број На Модел На:
1
Техника:
Полиран
Материјал:
acryl

Најдобри понуди

Бесплатен превозот! 1.5 mm ~12mm,Tanzanite Боја Рамен грб на доградба на Акрилни Нокти Уметност монистра Декорација.1000~50000pcs/многу
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Бесплатен превозот! 1.5 mm ~12mm,Tanzanite Боја Рамен грб на доградба на Акрилни Нокти Уметност монистра Декорација.1000~50000pcs/многу

Сакате други димензии и бои? Pls посетете ја нашата продавница : не најде големината и бои што треба? Конта

DEN 387.00 455.52