• Обновено
Универзална 180 Степени Ротира SPHC 14-24 Инчен Трајни Челик LCD LED Falt Панел Плазма ТВ Ѕид Заградата

Универзална 180 Степени Ротира SPHC 14-24 Инчен Трајни Челик LCD LED Falt Панел Плазма ТВ Ѕид Заградата

Buyers rating:
-26 % DEN 331.00
DEN 447.36

Залиха


Универзална 180 Степени Ротира SPHC 14-24 Инчен Трајни Челик LCD LED Falt Панел Плазма ТВ Ѕид Заградата
Спецификации : Функција : Универзална ТВ Ѕид Материјал : SPHC со слој заврши Карактеристики : - Со голема тешки трајни должност челична конструкција, поддршка на вртливата 180 степен околу стожерот. Изработка на најдобри визуелни ефекти - Со завршен слој боја, лесно да се чисти. Класична црна боја одговара за различни прилики. Компатибилен ТВ Големина : Одговара на повеќето 14 инчен ~ 24 инчен flat panel TV VESA Согласност : 75 x 75 mm, 100 x100 mm Капацитет : 35lbs(15kg) Ротира Степени : 180 степени околу стожерот Примена предмет : Вклопат за повеќето HDTV flat panel TV, LCD TV, LED ТВ, Плазма ТВ. Погоден За семејство, забава, јавни места и комерцијални места како што се дневна соба, КТВ, барови, аеродроми, железнички станици, автобуски станици, трговски центри, продавници чека сала, салон, големи конференциски сали, училници, лоби и ресторани и др. Боја : Црна Многу лесно да се инсталира и користи, со заеднички хардвер пакет се вклучени во пакетот Производ Нето Тежина : 0.28 кг По Продажбата на Услугата : 1 Година Гарантен Пакет Тежина : 345 G / 12.17 Унци Пакет Димензии (L*W*H) : 130*120*75 ММ / 5.12*4.72*2.95 Инчи Мало Пакување : Да, Обоени Кутија Пакет се Вклучуваат : 1 х ТВ Ѕид Заградата 1 x Постави Додатоци за Монтирање

Основни карактеристики

Пакет:
Yes
Бренд Име:
CNXD
Број На Модел На:
EPC_HMP_606

Најдобри понуди