• Обновено
3D Цреша Облик на Силиконски DIY Торта Мувла Фондан Цвеќиња DIY Торта Декорирање Алатка

3D Цреша Облик на Силиконски DIY Торта Мувла Фондан Цвеќиња DIY Торта Декорирање Алатка

Buyers rating:
-11 % DEN 29.00
DEN 32.64

Залиха

Сосема нов висок квалитет. Микробранова печка и замрзнувач безбедно Еднократно, не-стап Лесен за употреба и чистење на Погоден за џвакање паста, фондан, чоколадо, желе, сладолед, занаети, итн. Материјал : Силикон Боја : Шоу на сликата Тежина : Околу 25 g Големина : 9.5 x 4 x 2.5 cm / 3.74 x 1.57 x 0.98 инчен Пакет се Вклучени : 1 x Цреша Торта Фондан Мувла

Основни карактеристики

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Бренд Име:
LINSBAYWU
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
G2G54H
Сексуално Сугестивна:
No
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No
Тежина:
Големина на:
9.5 x 4 x 2.5 cm / 3.74 x 1.57 x 0.98 инчен
ПАКЕТ СЕ ВКЛУЧЕНИ:
1 x Цреша Торта Фондан Мувла

Најдобри понуди