• Обновено
12mm Топката&Коцка 2mm Дупка со Силиконски Калап Калап За Епоксидна Смола Накит Монистра Одлуки DIY Занает

12mm Топката&Коцка 2mm Дупка со Силиконски Калап Калап За Епоксидна Смола Накит Монистра Одлуки DIY Занает

Buyers rating:
-20 % DEN 384.00
DEN 479.52

Залиха

Превозот 1).com Кина се регистрирани воздухопловната 18-28 дена www. Најчесто, обработка на време може да биде од 3 до 5 работни дена. Плаќање
Плаќање Преку Aliexpress Зачувам.com DHL 3-5 дена www. Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали.com ПРОЗОРЦИ 3-5 дена www.(подобро да се плати со кредитна картичка за да ја Зачувам)
Aliexpress Зачувам која е една од водечките трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група. Ви благодариме!
. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел. Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.Тоа е одлично за DIY изработка на накит,на листата е за 12mm топката&Коцка
Состојба : 100% Сосема нов
Дупка големина : 2mm
Количина : 2 парчиња(топката&Коцка)
Задоволството на клиентите ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Политика на враќање Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 30 дена од денот на приемот на вашата нарачка.cn Хонгконг регистрирани воздухопловната 18-28 дена www.
Превозникот Име Проценето Време во Транзит од Кина во САД Следење на Услугата Хонгконг Воздух mail 10-20 дена без следење на број Fed Ex 3-5 дена www.

Основни карактеристики

Број На Модел На:
ништовни
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Тип:
Други Празнична & Партија Материјали
is_customized:
Yes

Најдобри понуди