• Обновено
20pcs/многу J177 М3 Бела Најлон Хексадецимален Spacer Еден Главата Изолација Колона Изолација Рѓа-доказ DIY PCB Бесплатен Превозот Русија

20pcs/многу J177 М3 Бела Најлон Хексадецимален Spacer Еден Главата Изолација Колона Изолација Рѓа-доказ DIY PCB

Buyers rating:
-5 % DEN 77.00
DEN 80.64

Залиха


Време на испорака само за референца.И корисни коментари за други клиенти.
Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви.
Замена/Exchange/Наплата :
Ве молиме проверете ги пакет и предмети внимателно по добивањето.
Повратни информации :
Вашето мислење е многу, многу важно за нашата продавница.
20pcs/многу J177 М3 Бела Најлон Хексадецимален Spacer Еден Главата Изолација Колона Изолација Рѓа-доказ DIY PCB Бесплатен Превозот Русија
Пакетот вклучува : 20pcs
Големина : M3*15+6, хексадецимален дел должина 15mm, двоен завртка гром висина 6mm
Оди до мојата продавница :
Плаќање :
Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.
4 : Други земји : 15-55 работни дена.)
3 : Unwished производ се враќа ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е ист како состојба како што ние ги испраќаат.Ако некој оштетен,ве молиме капи фотографии како докази во прв план.
2 : Канада : 15-55 работни дена.
Ние не плаќаат за царина обвинет од локалните обичаи. Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад.Потоа можете да контактирате со нас за по продажба на услуги. Ве молиме да се разбере!
Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испратени надвор од понеделник или следниот работен ден.Ве молиме да оставите позитивен фидбек.
Превозот :
Ние ќе брод од парцели во рок од 1-3 дневна по плаќање одобрени. Ако ви е потребна за следење на број, ќе треба да ми каже, и плаќаат екстра $1.
3 : Европа земјата : 15-55 работни дена.Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.
1 : во САД се : 10-39 работни дена.
Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.
1 : да ја прифатиме размена или да го замени во 14-30 дена за неисправни објект Или ако сте го добиле погрешен точка.

Основни карактеристики

Број На Модел На:
J177
DIY Материјали:
Електрични
Тип:
Хексагонални Завртки
is_customized:
Yes

Најдобри понуди