• Обновено
Висок Квалитет на Гроздобер турски Растенијата Лист Brooch Златна Боја Шупливи од Жените Брошеви Lapel Hijab Шамија Иглички Булчински Омилен Подарок

Висок Квалитет на Гроздобер турски Растенијата Лист Brooch Златна Боја Шупливи од Жените Брошеви Lapel Hijab

Buyers rating:
-33 % DEN 156.00
DEN 232.80

Залиха


3453 ТОПЛА ПРОДАЖБА ТОЧКА
Информации : Mainstone : Кристал Материјал : Антички Злато Позлатен Allo Еколошки Стандард : Олово, Никел, Кадмиум слободни Носи Повод : Подарок / Свадбена / Партија / Матурска/ Годишнината/ Ангажирање Подарок за : Девојка / Жена / Мајка
Компанијата изјавил : Кога вашата нарачка износ е Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, Кога вашата нарачка износ е >$5,ние сме бесплатен превозот од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или EUB
Ве молиме да ги прочитате пред цел, ако ви е потребна посебна помош, ве молиме контактирајте со нас,ви благодариме.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Бренд Име:
sunspice ms.
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
FA0448
Брошеви Тип:
Брошеви
Примена:
Свадба/Партија/Ангажирање/Годишнината
Подарок за:
Девојка / Жена / Мајка/Сестра
Брошеви Тип:
Brooch Иглички

Најдобри понуди

Моден brooch Птица Глеѓ Pin брошеви C456
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Моден brooch Птица Глеѓ Pin брошеви C456

ЗА ТАРИФА : Клиентите ќе бидат одговорни за сопствени даночни( ако е потребно ) Ние arecommitted на вашиот 100% за

DEN 249.60