• Обновено
бесплатен превозот 20pcs 12*20.5 cm Многоцветни точка чистење торта бисквит ,колачиња пакување торба ,за еднократна употреба слаткарска кеса

бесплатен превозот 20pcs 12*20.5 cm Многоцветни точка чистење торта бисквит ,колачиња пакување торба ,за еднократна

Buyers rating:
DEN 83.52

Залиха

Целосна исплата мора да се плати во рок од 7 дена по поставување на својата цел. Во меѓувреме UPS-от,DHL,Fedex,ТНТ се достапни. Во нашиот веб-сајт сите производи се материјали објект photographies, бидејќи слика машината, трепкачко светло, на фотографија технологија, како и на лични компјутери демонстрација и така натаму разни причина, делумно артикли покажа боја може со материјал објект некои хроматските аберации, бојата сите постигнување на материјал објект како. Можете исто така да изберете нив, но ние треба да се додаде цената на вашите куповна цена.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ние ќе се направи за испорака на стоки во рок од 3 до 5 работни дена по приемот на вашата исплата. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.5 cm
количина : 20 парчиња
опис : QS храна и инспекција, јадат повеќе во леснотијата,едноставно,дарежлив проѕирен матирано кеси,украсена со Zhi Piao рака-насликани круг шема,која може да се користи за да се спаси чоколадо, бисквит, леб, торта,итн.Купувачот се одговорни за било данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
Нашата атрактивна : (1) Висок квалитет и прифатлива цена (2) Ние може да ви даде најдобри цената врз основа на еднакви услови во Кина (3) Ние се многу сериозни и професионални продавачи,ве уверам дека ние можеме да имаме многу совршен соработка (4) Ние сме подготвени да се изгради заеднички придобивки и долгорочни деловни односи со сите корисници на Клиентите Задоволство ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.

Основни карактеристики

Повод:
Бренд Име:
DONYAMY
Број на Компјутери:
20pcs
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
043
Шема:
Dot

Најдобри понуди

stainles челик led канал писма
  • Обновено
Оценка на клиентот:

stainles челик led канал писма

Информации за производотГлавен материјалНЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИКТип на осветлувањеfrontlitбојаКако вашето бар

DEN 38.40
RTD2486RD RTD2486R QFP
  • Обновено
Оценка на клиентот:

RTD2486RD RTD2486R QFP

Купувачи информации : 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас...

DEN 99.00 108.00