• Обновено
JEXXI Луксузни Свадба Партија Накит Мода 925 Sterling Silver Жените Прстени Кристал Квадратни Зелена Кристал Камен Женски Anel

JEXXI Луксузни Свадба Партија Накит Мода 925 Sterling Silver Жените Прстени Кристал Квадратни Зелена Кристал

Buyers rating:
-34 % DEN 290.00
DEN 439.68

Залиха

Превозот и предавање
Бесплатен Превозот! Следење на Број, ќе бидат испратени на вашата e-mail или можете да го добиете во Aliexpress по вашите нарачки се доставени.
Враќање Услови
Може да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 2 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа. Посакуваме пријатно купување!
Вашиот Контактирајте со Нас за информации ќе биде вметната и тука. Продавачот не е одговорен за поштенски да се врати ставки. По создавањето на продавачот детали, можете да изберете за тоа да бидат вклучени во листата на lister страна, веднаш до вашиот шаблон за избор. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. Можете да креирате Контакт со Нас дел како дел од Продавачот Детали од Продавачот на страницата со Детали под Профили Табот.
Ви благодарам многу.
Материјал : 925 sterling silver Стил : жени мажи
1. Ние ќе рефундирање на дека цената на објектот минус поштарина. Ве молиме контактирајте со нас, ако не го примите Следење Numeber во рок од 7 дена по потврдување на уплатата.
Кина Yiwu Сјај Накит Co. Како производител и веледрогерија, на различни накит( мода накит трговија на големо, сребрен накит трговија на големо ) и други декорација, ние бидете сигурни дека Поволните цени врз основа на висок квалитет. Ако немате, Контактирајте со Нас за информации, овој дел ќе биде отстранет од шаблон. Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена откако ќе го добие враќа објект од вас., Ltd е професионална накит компанија во Yiwu, која е симбол на пазар на стоки.
Превозникот Име
Проценето Време на Испорака во САД(во Работни Денови)
EMS
5-13 дена
DHL
2-8 дена
UPS-от
2-8 дена
Fed Ex
2-8 дена
Epacket
6-18 дена (освен врв сезони)
Кина Пост Воздух Mail
15~40 дена(освен врв сезони)
Хонгконг Пост Воздух Mail
12~35 дена(освен врв сезони)
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек.

Основни карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Prong поставување
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
J31901
Повод:
Свадба
Бренд Име:
JEXXI
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Површината Ширина:
Види детали
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој

Најдобри понуди

Потпевнува Птици Цвет Прстен на Жените Девојка е Животно Прстен Накит Прилагодливи Заврши Прстен подарок идеја--12Pcs/Многу(3
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Потпевнува Птици Цвет Прстен на Жените Девојка е Животно Прстен Накит Прилагодливи Заврши Прстен подарок идеја--12Pcs/Многу(3

Потпевнува Птици Цвет Прстен на Жените Девојка е Животно Прстен Накит Прилагодливи Заврши Прстен подар

DEN 523.00 804.96