• Обновено
6mm круг бебе слики стакло cabochon мешани модели се вклопуваат камео база амбиент за накит разубавувањето flatback 100pcs/многу

6mm круг бебе слики стакло cabochon мешани модели се вклопуваат камео база амбиент за накит разубавувањето flatback

Buyers rating:
-7 % DEN 380.00
DEN 408.00

Залиха

Нашата компанија производи бараат строги проверки на квалитетот за да се обезбеди добар квалитет.
започнете
крајот
круг : 6mm
боја : јасно
количина : 100pcs/многу
Слики стакло cabochon се меша случајно во секој пакет,па ние не може да гарантира дека сите слики се различни или во парови едни на други,со други зборови,на некои слики се различни,некои се дуплираат,ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.
Повратни информации
Клиентот пет ѕвездички повратни информации е многу важно за нас,тоа е корисно за нас, за развој, и тоа е упатување на други купувачи.Ве молиме да направите исплата во рок од 48 часа по место цел.Па ве молиме да ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.На тој начин ве молиме почекајте patienly кога не го добиете вашиот објект на време. Може да се користи на други shippings? Се разбира, Но ќе мора да плаќаат дополнителни такси превозот со себе, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.
Најчесто поставувани прашања
Колку долго ќе објектот дојде? Тоа ќе ве чини 15-30 дена да пристигне од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Дали ви нудиме попуст за големи цел? Да,ние нудиме значителен попуст за голема цел која над $ 200. Ако имате посебни барања, ве молиме контактирајте со нас премногу, ние ќе организираме други shippings за вас.Ви благодариме.Ви благодариме. Ние обично брод од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.
Испорака
Во светот превозот, освен некои земји. Редоследот кој сте сместени ќе биде предаден во рок од 3 дена по добивањето на плаќање. Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации.

Основни карактеристики

Бренд Име:
ZEROUP DIY НАКИТ
Накит Наоди Тип:
Изолација
Материјал:
Стакло
Објектот Ширина:
0.6cm
Производ Карактеристики:
кристално стакло cabochon
Објектот Должина:
0.6cm
Број На Модел На:
TP-055-Р-6mm
Тип На Објект:
накит наоди

Најдобри понуди

Нови SmartGen HGM410CAN Genset Контролер
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Нови SmartGen HGM410CAN Genset Контролер

Тежина0.HGM400 CAN серија genset контролори усвојување на микротехнологија на обработка со прецизност парамет�

DEN 9696.00