• Обновено
Индустриски алуминиумски профил за рамен печат жлебови скриј лента ритам ширина 8мм

Индустриски алуминиумски профил за рамен печат жлебови скриј лента ритам ширина 8мм

Buyers rating:
DEN 19.20

Залиха

Постојат пријави се на купувачот responsibity ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Се Враќа Политика
100% се Врати, - Гаранција за 30 дена да ја прифатиме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака. Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени. Нашата посветеност да ви е за да се одговори на вашите e-mail во рок од 24 часа, викенд во рок од 48 часа. answer : ___________________________ Note : Бразил/ Русија /Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена. Вашето задоволство е многу важен за нас. Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации. Ние обично знак на стоки за ниска цена на царинската декларација и ние се обидува да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или V. Објектот со бидат испратени во 48hours по целосна уплата Ние ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail. Негативни повратни информации не реши ништо. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор.
Повратни информации
Откако ќе го потврдите вашата објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети. И ни даде можност да се разумно да ги поправи во разумно време, без оглед на вашата грижа може да биде.
Услуга На Клиентите
Ние сме тука да ви помогне со вашиот производ прашања, цел статус и се враќа. Па се чувствуваат слободни да контакт. Пратете ни е-маил за било какви прашања или прашања може да имате.

Основни карактеристики

боја:
Бела, Сина, Црна, Жолта
Тип На Објект:
декоративна лента
Број На Модел На:
8мм
Бренд Име:
линк cnc

Најдобри понуди