• Обновено
3.7 V литиум полимер батерија 7,8,9 инчен таблет КОМПЈУТЕР ICOO 3.7 V lithiumion 'Со Висок Квалитет 4850140 4500MAH таблета батеријата

3.7 V литиум полимер батерија 7,8,9 инчен таблет КОМПЈУТЕР ICOO 3.7 V lithiumion 'Со Висок Квалитет 4850140 4500MAH

Buyers rating:
-25 % DEN 456.00
DEN 608.64

Залиха

Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 4> Големина : 4.8 mm (H)*50 mm (W)*140 mm (L) 5 > Оценка : DC 3.7 V 4500 m Ah
Модел : 4850140
Капацитет : 4500 MAH
Напон : 3.7 V
Димензии : Должина 140 MM 50 MM ширина дебелина 4.8 ММ

Основни карактеристики

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Тип:
Стандардна Батерија
Број На Модел На:
4850140
Бренд Име:
Литар енергија на батеријата

Најдобри понуди