• Обновено
141pcs Мотоцикл Прилагодливи 7.48 mm Вентил Shims Комплет за ЈАМАХА YZF1000 YZF600R YZF750R YZF-R1 YZF-R6 YZF-R6S YZ250F WR250F YZFR1

141pcs Мотоцикл Прилагодливи 7.48 mm Вентил Shims Комплет за ЈАМАХА YZF1000 YZF600R YZF750R YZF-R1 YZF-R6 YZF-R6S

Buyers rating:
-5 % DEN 3188.00
DEN 3355.20

Залиха


Состојба : 100% нови
Материјал : Carburizing челик
Пакетот вклучува :
1. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 работни дена откако вашата уплата е завршен.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.45 мм*3pcs
1. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.искрена почит за сите купувачи. не двоумете се да контактирате со нас.95 мм*3pcs
3.35 мм*3pcs
2.65 мм*3pcs
2. За повеќе производи
НОВИ AHL 7.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Драги Пријатели, добредојдовте на нашата продавница, искрено посакуваме да уживате во себе си тука. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 45 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест(освен Бесплатен превозот).
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. За било какви прашања, pls.25 мм*3pcs
3.50 мм*3pcs
Погодни за :
Suzuki SV650 SA ABS 2007-2009
Suzuki SV650 S 1999-2009
Suzuki SV650 A ABS 2007-2008
Suzuki SV650 1999-2008
Suzuki RMZ250 2004-2012
Suzuki RF900 1994-1997
Suzuki RF600 1994-1996
Suzuki GSX650 F 2009
Suzuki GSX-R750 1993-2008
Suzuki GSX-R600 1992-1993,1997-2009
Suzuki GSX-R1100 1993-1998
Suzuki GSX-R1000 2001-2009
Suzuki GSF1250 SA Разбојник ABS 2009
Suzuki GSF1250 S Разбојник 2009
Suzuki DL650 A V-Strom ABS 2007-2009
Suzuki DL650 V-Strom 2004-2009
Suzuki AN650 A Burgman Извршен 2006-2009
Suzuki AN650 Burgman 2003-2009
Suzuki AN400 Burgman 2007-2008
Kawasaki ZZR 600 2003-2008
Kawasaki ZX900 Ninja ZX-9 R 1994-2003
Kawasaki ZX900 Нинџа 1984-1986
Kawasaki ZX750 Ninja ZX-7 RR 1996-1997
Kawasaki ZX750 Ninja ZX-7 R 1993-2003
Kawasaki ZX750 Ninja ZX-7 1991-1995
Kawasaki ZX636 Ninja ZX-6 R 2003-2006
Kawasaki ZX600 Нинџа ZX6-RR 2003-2006
Kawasaki ZX600 Ninja ZX-6 R 1995-2002,2007-2008
Kawasaki ZX600 Ninja ZX-6 1990-2001
Kawasaki ZX1000 Ninja ZX-10 R 2004
Kawasaki ZL1000 Eliminator 1987
Kawasaki ZG1000 Concours 1986-2005
Kawasaki Z750 S 2005-2006
Kawasaki Z1000 2003-2008,2010
Kawasaki W650 2000-2001
Kawasaki KX250 F 2004-2012
Kawasaki KLX300 R 1997-2005
Kawasaki KLX250 R 1994-1996
Kawasaki KLX250 1979-1980
Kawasaki KLE650 Versys 2008-2010
Kawasaki KL250 1978-1984
Kawasaki EX650 Нинџа 650 R 2006-2010
Kawasaki EX250 F Ninja 250 R 2008-2010
Kawasaki ER-6 N 2009-2010
Хонда VFR800 A Пресретнувачи ABS 2002-2006
Хонда VFR800 Пресретнувачи 1998-2006
Хонда VFR750 R RC30 1990
Хонда VFR750 F Пресретнувачи 1990-1997
Хонда VF750 CD Магна Делукс 1995-1996
Хонда VF750 C V45 Магна 1982-1983
Хонда VF750 C Магна 1988,1994-2003 година
Хонда ST1300 ABS 2003-2006
Хонда ST1300 2003-2006
Хонда ST1100 ABS 1992-2003
Хонда ST1100 1991-2003
Хонда RVF750 R RC45 1994
Хонда NX250 1988-1990
Хонда NRX1800 Руна 2004-2005
Хонда NPS50 S Ruckus 2004-2005
Хонда NPS50 Ruckus 2003-2005
Хонда GL1800 P Злато Крило Премиум Аудио 2006-2008
Хонда GL1800 HPNA Злато Крило Аудио/Удобност/Navi/ABS 2006-2010
Хонда GL1800 HPN Злато Крило Аудио/Удобност/Navi 2006-2010
Хонда GL1800 HP Злато Крило Аудио/Удобност 2006,2009-2010
Хонда GL1800 A Злато Крило ABS 2001-2005,2010
Хонда GL1800 Злато Крило Airbag 2007-2010
Хонда GL1800 Злато Крило 2001-2005
Хонда FSC600 D Сребро Крило ABS 2003-2006
Хонда FSC600 Сребро Крило 2002-2006
Јамаха YZF750 R 1994-1998
Јамаха YZF600 R 1995-2007
Јамаха YZF1000 1997
Yamaha YZF-R6 S 2006-2007
Yamaha YZF-R6 1999-2009
Yamaha YZF-R1 1998-2006
Јамаха YZ250 F 2001-2012
Јамаха WR250 F 2001-2009,2011-2012
Јамаха GTS1000 A 1993-1994
Јамаха FZS600 FZ6 од 2004 до 2007 година
Јамаха FZS1000 FZ1 2001-2008
Јамаха FZR600 R 1989-1999
Јамаха FZR400 1988-1990
Јамаха FZR1000 1989-1995
Внимание : Со цел да се избегне предизвикување проблеми за вас ,ве молиме да се обезбеди овие делови се вклопуваат за вашиот мотор.

Основни карактеристики

Име На Модел:
YZF 1000 YZF600 YZF750 Р YZFR6 YZ250 WR250 F 7.48 7.48 mm Вентил Shim
Бренд Име:
AHL
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
100g
Тип На Објект:
Мотори
Објектот Висина:
0cm
Објектот Должина:
0.748cm
Материјал Тип:
Carburizing челик
Објектот Ширина:
0.748cm
Објектот Дијаметар:
0.748cm
Специјални Функции:
Директна замена на оригинални делови
Точка име :
7.48 7.48 mm Вентил Shim / Вентил Матични Shim / Вентил Заптивка
Потекло:
Кина(Копно)
is_customized:
Yes
Трговија на големо:
Yes
Примена 1:
YZF1000 1997 YZF-R6S 2006-2007
апликацијата 2:
YZF600R 1995-2007 YZF750R 1994-1998
Апликација 3:
YZF-R1 1998-2006 YZF-R6 1999-2009
Апликацијата 4:
YZ250F 2001-2012
Апликацијата 5:
WR250F 2001-2009,2011-2012
Апликацијата 6:
YZ250F YZ250 F YZ 250 С 2001- 2008 2009 2010 2011 2012

Најдобри понуди