• Обновено
3pcs Задните клима Knob Намали За Range Rover Sport За Range Rover Мода 2014-2017 Додатоци Автомобил Стил

3pcs Задните клима Knob Намали За Range Rover Sport За Range Rover Мода 2014-2017 Додатоци Автомобил Стил

Buyers rating:
-5 % DEN 3192.00
DEN 3359.52

Залиха


3pcs Задните клима Knob Намали За Range Rover Sport За Range Rover Мода 2014-2017 Додатоци Автомобил Стил
Спецификација
За Range Rover Sport 2014 2015 2016 2017
За Range Rover Мода 2013-2017
1. Предмет : Задните Клима Knob Трим 2. 100% Сосема Нов и со Висок Квалитет 3.Материјал : Висок квалитет Цин Легура 4. Украсете го вашиот автомобил поставен на луксузни живописни 5.Лесно Се Инсталира. На задниот дел од објектот со двојно-еднострани 3 M налепници. Забелешка : ве Молиме проверете дали овој објект може да се вклопи во вашиот автомобил пред купување. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви quesstion.

Основни карактеристики

Боја Име:
Злато, Сребро.
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Објектот Висина:
0inch
Година:
2014-2017
Објектот Тежина:
0kg
Бренд Име:
SNBLO
Материјал Тип:
Цин легура
Име На Модел:
Задните Клима Knob Трим
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
За Range Rover Sport Додатоци:
Автомобил Додатоци за Range Rover Sport
Автомобил стајлинг за Range Rover Vogue:
За Range Rover Мода Додатоци

Најдобри понуди