• Обновено
60pcs Rayovac Екстра Високи Перформанси апаратче за Слушање Батерии. Цинк Воздух 13/P13/PR48 Батеријата за Уво заштита КИЦ Siemens апаратчиња за Слушање

60pcs Rayovac Екстра Високи Перформанси апаратче за Слушање Батерии. Цинк Воздух 13/P13/PR48 Батеријата за Уво

Buyers rating:
-10 % DEN 1296.00
DEN 1439.52

Залиха

Опис на производот : Модел : Големина на 13 за RIC/КИЦ апаратчиња за Слушање Пакување : 6 парчиња картичка, 10 картички по пакет. Вкупно 60 батерии Свет 's Најдолго Трае Меркур Слободни апаратче за Слушање Батеријата Препорачани од 7 на 10 Претрес Здравствените Професионалци Меркур Слободни формула со повисок напон за quick start-up Супериорен мобилен дизајн кој е отпорен на оток и истекување, обезбедување на оптимални перформанси и поголема consistenc Перфорирани пакет овозможува бирање за да бидат отстранети за удобен транспорт Еколошки пакет направени со рециклиран или рециклира материјали, трговија на Големо цена е применливо. Дозволете ни да знам дали ви треба голема количина на батерии, ние ќе постави попуст цена за вас.
Карактеристики На Производот :
Рок на траење : 4 години . Повеќето од нашите производи се произведени во последниве мон Напон : 1.4 V. Дијаметар : 7.9 mm Дебелина : 5.4 mm Капацитет : 310m Ah

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Уво Заштита
Големина:
0.83g/card
Број На Модел На:
13/P13/PR48
Бренд Име:
HUIMDA
Материјал:
Цинк Воздух
Дијаметар:
7.9 MM
Дебелина:
5.4 mm
Рок На Траење:
3 Години

Најдобри понуди