• Обновено
17 бои класичен sinamay материјал fascinator база headwear настан коса додатоци жените танц шапка одговараат за цела сезона FNR160304

17 бои класичен sinamay материјал fascinator база headwear настан коса додатоци жените танц шапка одговараат

Buyers rating:
DEN 583.20

Залиха


ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД од СТРАНА на EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИН 17 бои класичен sinamay материјал fascinator база headwear настан коса додатоци жените танц шапка одговараат за цела сезона FNR160304 ве Молиме да одберете бои од подолу боја шема, забелешка боја број кога ќе цел,ние ќе брод за вас .ние може да се меша бојата на еден многу,ако изберете мешавина боја, но нема забелешка боја ви треба,јас ќе брод од страна на микс боја по случаен избор благодарение Ако ви требаат 2 бојата се мешаат во едно парче,молам само забелешка боја ви треба кога ќе цел,ние ќе се направи и брод за вас, Можете да одберете бои од подолу боја шема,ви благодариме

Основни карактеристики

боја:
ЗАБЕЛЕШКА БОЈА, Портокалова, Бела, Зелена, Жолта, Виолетова, Сива, Кафе, Розова
Материјал:
sinamay
Повод:
Големиот Настан,Забава,Ден на Мајката,Свадба,Свадба & Ангажирање,Кинеската Нова Година,Децата Ден,Роденден
Број На Модел На:
FNR160304
Употреба:
Возрасни
Шема:
Полна Боја
is_customized:
Yes
Големина:
ABOUT 20CM
is_customized:
YES
Употреба:
свадба покаже коктел трка црква настан танц партија
Стил:
Headbands
боја:
17 бои

Најдобри понуди